Přejít na obsah

Fitcentrum a vše okolo něj


Romariooo

Doporučené příspěvky

Ze si Palo cvicil,to Ti verim,ze si dal 201 drep,to taky,ale 20opakovani se 168kg...Bez urazky to se mi zda pri nejmensim nestandardni.. :) Nechtel jsi napsat dve opakovani?

já tam napsal 20???? samosebou že po 2, my více nesměli, to nebyl silový víceboj, to byla házená lol omluva za překlep,asi bych měl jít spát

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3x, někdy 4x a i 5x týdně dva roky už, první rok a půl cca s trenérem, Danem Pechánkem, teď s kámošem, co si dělá akorát trenérský kurz. Nicméně žádná krabice nejsem a ani být nechci, baví mě se po celodením sezení v kanclu trochu protáhnout, nemít OTP (Okrasný Tukový Prstenec), okouknout buchty atd. Ani žádný srágory nebaštím, max si dám Carnitin limču. No a k tomu v létě ještě MTB :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jak jsem slíbil tak hubnu, dnešní ráno vážení samozřejmě jak mne pánbuh stvořil, při zatažených žaluziích a když ještě doma spali abych nebudil pohoršení jsem vlezl na váhu a ejhle 116,4, to znamená:

a) mám pokaženou váhu

B) moje plovoucí podlaha je opravudu plovoucí a tufíž váha pokaždý ukazuje jinak

c) večer jsem napsal tolik příspěvků zde do fora že jsem z toho zhubl

asi to bude za c) plus že nic hnusnýho nejím, dnešní oběd hovězí maso s 4ks rýžových chlebů :help:

PS pro daňové poplatníky vzhledem k mému zaměstnání byla tato zpráva napsána v naplánované neplacené pauze :palec2:

Editováno: , autor: Miles
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No koukam pekne.. ;)

Co mate dnes na jidlenicku? :D

Ja dal rano protein a banan,pak v pul 11 tmavy pecivo s platkovym syrem,a banan. Za chvili se chastam na obed.. :)

@P2M: Jj je to dobrej pristup..A je to hodne o tom,jak sme psali..Proste o nastaveni priorit a o tom,co pro koho cviceni znamena..Koukam,ze spousta z vas to bere jako dobrej relax po celym dni.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milan: koukám že slib držíš a vážne jsi se do toho "obul" :palec2: ....+- těch pár kg nahoru dolu ráno večer je normání a navíc dost může udělat vyprázdnění střev a pitnej režim ;) každopádně držím palce....PS: daňový poplatníci snad i uvěří :smich:

ráno jsem pojed dvě tmavý housky se šunkou a zeleninu, teď jsem akorát dorazil z fitka - cpu do sebe puding a chystám k obědu libový vepřový (no nejsem důkaz ctnosti :) ) s rejží....pak k svačině nějaký ovoce a jelikož mám noční, tak to vidím na nějakej zeleninovej salát s kouskama kuřecích prsíček :p

Martyp: relax je to správný slovo :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci: já od rána jsem ještě pořádně nejedl.Sice mám dovolenou ale makám na autě.Vyleštil jsem ho a teprve ted jedu se někam najist.Každopádně mě dnes čekaji nohy...to zas budu chodít jako naprcanej králik...

Romane já jsem zastánce hesla, že člověk nesmí být línej se nažrat :smich: No nohy ti nezávidim, naprcanej králík - to je výstižný, u nás se říká "naprcanej kačer" ;) Koukej si něco dát, ještě nám zhubneš :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...