Přejít na obsah

Fitcentrum a vše okolo něj


Romariooo

Doporučené příspěvky

To jsi navštívil "Číňana" ne? ;) Mi od nich děsně chutná ta jejich lepivá rýže, si dávám vždy porci navíc :p Protože skoro pořád řídím, tak k obědu téměř zásadně sladký sračky, ale k večeři si dávám Ionťák nejvyšší kvality - mocné "G" :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Menu dnešního dne:

po ránu carnitin

snídaně: ovesná kaše express emco s trochou kukuřičných lupínků, 1/2banánu

svačino oběd: tvaroh a ta druhá půlka banánu

oběd hovězí 4ks rýž. chlebů

ted jsem měl: kuřecí prsa naložená v jogurtu a obalená v kukuř. lupíncích udělané bez tuku na crisp v mikrošce

večer tvaroh se skořicí

Pití: voda, pepsi twist light tu můžu, pivo skoro vubec

Musí to jít dolů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mílo: já myslím že strategie je vynikajicí! Podstatny je že víš která bije a máš to rozdělené do několika dávek.Nejhorší jsou ty co si myslí že celej den nebudou jist a zhubnou...

Hele a to pivo mě zajimá! Vy vůbec nepijete pivko? Já mám jedno denně jako zdravotní a nejraději mám Plzen 12.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele Romčo pivo piju, ale když jdu do krámu tak ho na papírku co mám koupit napsaný nemám mám chuť koupím si ale musím mít chuť ne ho pít každej den jako vodu, to ne, většinou to vyjde 1x za týden max, radejí mám červené víno. K menu: postupně uberu sacharidů a pujde to, ale nevím co zejtra od ráno od 10 do šesti dalšího dne jdu na to opatření Obama, už mám ale nachystaný celozrnný housky ze šunkou a ledovým salátem, tak to nějak snad pujde B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

super tema. U me je to slozity. Na zakladce jsem resil jak shodit, protoze jsem byl jak sud od piva. Takova koule. Na stredni jsem pak resil jak si vahu udrzet a pred rokem jsem resil jak pribrat. Vse jsem zvladl. Za 7mesicu jsem pribral 19kg. Posilka, kolo a papani dle chuti. Ale uz jsem citil, ze to bylo dost velke nabrani takze ted 85kg a super. jen to tvarovani se nedari.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem pred dvama a pul lety, kdyz jsem se do toho na cas pustil fakt hodne, objednal jsem se k dietolozce, ktera prispiva na www.stob.cz. Prichazel jsem tam k ni se 102kg pri sve vaze 178cm. Poradila mi, jak fungovat, aniz bych prichazel o svalovou hmotu, ale sel dolu jen tuk. Hlidala me (nerekla mi vsak jez toto a toto, coz bylo na tom to kouzelne, ze mi rekla, nevidim duvod, proc se zbavovat cokolady, kdyz ji mate rad, ale nahradte ji 70% kakaovou atd.) jednou za 3 tydny tim, ze mi bodystatem merila veskere veci v tele, vytiskla do grafu s hodnotami a velmi me motivovala i svou uklidnujici psychickou mluvou. TO JE TAKE DOST, mozna podstata, psychika. Naucil jsem se tento jidelnicek, kamz patrilo mraky bilkovin, malo sacharidu, malo cukru (smakoun salaty, platky, sekana) tofu a takoveto veci, i kdy a jak pada hladina cukru v krvi, jak ji vyrovnat aniz bych si dal cokoladu, proste jsem si to zazil, stahl si zaludek, hodne cvicil, squashoval (to jsem jeste hral amaterskou ligu) a sem tam spinning a od srpna do dubna jsem se dostal na krasnych 84kg. Citil jsem se naprosto jinak, svezi, mene unaveny, akcni a hlavne "hrdy" na to, ze jsem to vydrzel. Nejhorsi me vsak cekalo, tuto vahu udrzet diky mym sklonum k nadvaze po mem biologickem otci (kdyz jsem ho videl naposledy, mel asi 136kg). Tuto vahu jsem si udrzel presne rok, pote se to pomalinku zacalo zvedat, ale ne tak, jako bych zhubl nejakou drastickou "debilni" dietou" ala tukozroutska polevka, ci prestani zrat uplne. JIST SE PROSTE MUSI, CIM VICEKRAT ZA DEN, TIM LEPE, JEN SE MUSI VEDET CO!!! Zvysovalo se to diky tomu, ze jsem koupil byt, delal kompletni rekonstrukci a nezbyval cas a sila na cviceni, v te dobe se zacalo ozyvat to rameno, coz mi to jeste vice komplikovalo a bralo totalne chut na neco vice, nez uvest byt do stavu obyvatelneho... No a od te doby do dnes mam jiz zase 102 kg, ale je to diky tomuto vsemu, verim, ze kdybych zustal alespon lehce u rezimu 5-6x denne po toskach jist, nestalo by se to!!! Pokud to nekdo docetl az sem, myslim ze to chape, nejak jsem se nechal unest pismenkami, sorry ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Davone: moc pěkně jsi to napsal.Četl jsem to s nadšením :) A zase je to o té vůli.V podstatě je to celé o životosprávě a jak píšeš-lépe vice dávek rozdělit na 5 části ale ruku na srdce...někdy je to prostě nereálny díky té hektické době ve které žijeme.Stalo se mi několikrát že ráno v práci si udělám horkou kávu a ani se ji nedotknu ale hlavně že se hejbeme a nenecháváme to osudu.

Davone: věřím tomu že to rameno bude časem v pořádku ale musíš zapomenout na nějaké váhy.Já už taky na váhy dlabu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čauky.Nohy jsem dnes dřel jako vůl:

dal jsem si na rozcvičení výpady,pak leg press,předkopávání,zakopávání a jako poslední výpony na lýtka která mě baví nejvic ale bohužel to nejmín jde.

Jinak perfektně jsem se vzpotíl a je mi nádherně.Ted popíjim vínečko a přemýšlím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyy jo chlapci, nejak mrtvo, asi vsichni parite coO? lol Ja dneska cvicit nebyl, nebyl na to ani cas, cvicil jsem skoro cely den s uterkou na prach a cisticima prostredkama :smich: Clovek by nerekl, jaka je to drina, uklidit sam 180m2 :kuk::help: . Noo a ted se snazim nejak unavit, ptz rano brzo vstavam a vyrazim na cesty :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ted tak počítám znašeho MOP za oba dva dny je 20lidí MOP je v Praze kolem 50ti plus kriminálka , ochranná služba, PMJ, papaláši, SPJ, PPJ, no spíš do 5tisíc :ph34r:

To je v "podstavový" praze radost - chudáci kluci :feve: od nás ze severu na tuhle "hurá" akci stáhli psovody. Stejný to bylo s opatřením "Bush", naprosto nesmyslný "híření" lidma, aneb škatule hejbejte se - v centru a kolem Hiltonu snad nebylo civila a okraje Prahy pomalu nemohly postavit hlídku do rajonu :feve:

Mílo: nezávidím ti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak chlapi jsem doma, bylo to úžasný, od 12 odpoledne včereška do dnešního rána jsem hlídal autobusové nádraží FLORENC no parádička :feve: , musím ale říci že nás i vystřídali takže super :smich: Super je že kluci s dopravky čekaly u uzávěr kdyby večer někam jel ale mu se nechtělo tak tam kluci čekali do rána co kdyby něco. Na ulici jsme byli my, měšťáci, taxikáři a ožralí turisti, parádní sotota, ted čekám na formulky, tréning dnes nehrozí nohy mám jako konve. zatím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

woe, jak jsem četl název tématu, tak se mi udělalo nevolno. lol No, ale přiznám se! Aktuálně na mně dolehla starost o tělesnou schránku, zvyšující se věk a s tím spojené očekávání potíží. Takže asi tak 3 dny cvičím, ráno když vstanu. Asi tak 2 minuty :smich: Ne, bez prdele, zaplácám rukama na všechny strany, dnesku už dám i 20 dřepů a dostal jsem se na 10 kliků. Před třemi dny to bylo jen 5, takže jsem značně pokročil :smich::smich::smich:

Kua, Romario, nechceš si mně vzít pod křídlo? Tak o víkendech by jsi mně mohl přinutit na nějako posku. Nebo by jsme mohli chodit běhat nebo tak něco. Fakt to není prdel. Mládí f prdeli, tak by to chtělo trošku se udržovat. :)

Tydlifon na mně máš, tak můžeš zavelet.

Sem včíl dorazil s rodinkou od Jindřicha a hned zas mažem pod Kuňku na zvířátka a já se strejdo na pivo dát repete. ;) Můžeš taky dorazit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...