Přejít na obsah

Ako docieliť tvrdší podvozok bez poklesnutia výšky ?


Stangi

Doporučené příspěvky

V zasade by si mal pozerat po tlmicoch. Vyska nie je pre tuhost podvozku az tak smerodajna. V svojej podstate robia tuhost tlmice...

:palec2:

A čo za tlmiče je dobré použiť? počul som dačo o plyno-kvapalinových ale tie vraj málo vydržia, alebo aký typ mám preferovať?

A na pružiny to nemá nejaký veľky vplyv či mám športové tmiče, alebo nejaké tvrdšie?

Editováno: , autor: Stangi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak pouzijes dobre tlmice, tak vydrzia vela.

Plynokvapalinove su tvrdsie, mne napriklad vyhovuju viac ako klasika.

Sportove tlmice vplyv na pruziny nemaju taky ako pruziny na tlmice. Ked das tvrdsie, ale rovnako vysoke tlmice, tak mozes nechat povodne pruziny, inak radsej vymen komplet sadu, byvaju spolu odladene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HP sporting jsou hodně kvalitní, a navíc když se za pár let už vymláťěj tak za zlomek ceny novejech se nechaj zase v HP v jablonci repasovat a zase jsou jak novy meli jsme je na favoritu, i na felde a nebyl s nima zadny problem

tak dík moc za typ;) skúsim popozerať po nich a snaď dám niečo dokopy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano mam RS struny, nakolko mam Octaviu RS. Rozdiel je vo vyske -20mm oproti obycajnej octavii. Charakteristika tlmicov a uchytenie stabilizatoru na RS je uplne ina ako na obycajnej octe...

HP je cesky vyrobca tlmicov a celych podvozkovych zostav....www.hpsporting.cz

Mam ich na Škode Rapid uz 7 rokov. Ziaden problem. Akurat ich pojdem teraz repasovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...