Jump to content

headerTDI

Uživatel
 • Content Count

  356
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

27 Excellent

1 Follower

About headerTDI

 • Rank
  Profesional
 • Birthday 06/27/1990

Contact Methods

 • ICQ
  224724082
 • Skype
  header_hack

Recent Profile Visitors

757 profile views
 1. HHS 5000 od Wurtha by mohlo být taky dobré řešení, většinou jsem s ním všechny obdobné problémy vyřešil.
 2. Zkoušel jsem to u kamaráda a šlo to, akorát teda nevím, že má carista origo WiFi, všechno jsem paroval jen přes BT Postup default. Vyhledat dostupná zařízení, a spárovat. Samozřejmě musí být už spárovaný tel mimo dosah, nebo vypnuté BT protože jak adaptér zapojis, hned se spojí se spárovaným tel. a další už to nevezme.
 3. A co takhle dát do pořádku ty světla aby svítili jak mají? Vyleštit čočky (sundat alkoholem šedý povlak) -> seřídit na regloskopu -> osadit lepší žárovky (Osram nightbreaker Laser, nebo Philips extreme vision) -> zkontrolovat Plexi. Jestli to nezabere tak návštěva očního lékaře;).
 4. Jinak zavolej na pojišťovnu. Mě v rámci asistenčních služeb zdarma otevírali auto a to jel "zámečník" 100km tam a 100km zpět. Nestalo mě to ani korunu. Líná huba a dál to všichni známe [emoji6] Ale základ je jestli je safenutá. Pokud ano bude to složitější. Pokud ne tak kličkou otevřeš přes balónek v rohu za deset minut sám. Jinak kolega wittmann má pravdu, po použití "polského klíče" neboli lámáku jde vždy otevřít jakýmkoliv plochým předmětem ikdyz občas to chce trochu cviku.
 5. Byly součástí nějakého paketu, původně jsem myslel, že hned půjdou ale v kombinaci s DCC mě to překvapilo a přijde mi to podstatně komfortnější než 18" na 2RS. Ale jako ten skok na 17 je znát, hlavně napohled [emoji3]
 6. Benzínové RSo má 19" něco o tom vím. Průměrná česká komunikace : PZero 1 : 0
 7. Rozhodně pasovat nebudou. Kup halogeny. Jinak součástí bixenu je automatická nivelace a ostřikovače. Ikdyby se předělala elektrika tak bez těchto dvou věcí STK neuděláš.. Kompletní přestavba je celkem složitá. Raději sežeň zachovalý originály, žádný aftermarket nebo Čínu, dej tam pořádný žárovky a je to [emoji6]
 8. Jaj, tak to se omlouvám, já celou dobu žiju v domění, že jsme v sekci OIII. Moje chyba, sorry...
 9. Ale tak nesmíš brát nový v autorizáku za ty nesmyslný ceny, však se koukni na bazoš, sbazar, allegro. Všude se toho válí hromady :). Už několikrát jsem takhle kupoval, naposledy jsem jel 700Km tam a zpátky pro audiňácký skoro nový :)
 10. Tak to je ono, podle mýho je s wireless AA kompatibilní až Scala a Kamzík
 11. Ale takhle to nefunguje, infotaiment není bezdrátový displej, jako telka doma. Ono až bude nová verze AA která je bezdrátová, tak stejně to nebude podporovat infotaiment. Myslím že Scala podporuje až bezdrátový AA, respektive Apple Car play určitě.
 12. Nejsou to úplně shit značky, ale přece jenom jedna zkušenost. Kamarád měl na Audi nějaké Dezenty, kupoval nové od Alcaru slečna mu asi po dvou a půl letech jedno rejpla. Výsledek ? Kolo nesehnatelné, nakonec koupil někde na Allegru celou sadu aby měl jedno které potřeboval. V tomhle jsou zlatý originály, a zrovna si myslím, že v tomhle rozměru je napříč koncernem slušnej výběr :)
 13. Vzít celej po...nej rámeček, hodit ho do žlutého kontejneru na plasty a značku přidělat buď šrouby nebo na suchý zip, řádově desítky aut jsem udělal pomocí sucháče 3M dual lock a bez problémů. Jde to vyndat na mytí krásně. A vypadá to tisíckrát lip. Eventuálně oboustranna lepící páska já mám od Wurtha, která drží krásně ale bez zničení značky ji nesundas, proto jsem přešel na zip..
 14. Já bych tam dal C175 od CATa ale pozor, bude potřeba foukat přední gumy o 0,2 víc a chce to silnější altík. Jinak tam padne plug&play. Myslím, že s feldou to bude cvičit obstojně ;)
 15. A jak si přišel na to, že to nepovolili?
×
×
 • Create New...