Přejít na obsah

Mám řidičák na "B"


Fire

Doporučené příspěvky

no tak A1 alespoň nemá omezení na rychlost. Co jsem měl první a posléze druhý řidičák tak bylo jen "A do 50ccm". Teď mám tu "kreditku" a tam je A1B s poznámkou 150.

Woody, na co je prosímtě serviska na chrchla? :smich: A STK na chrchla mně taky dobře baví :smich: To zachvíli zavedou i STK na boty a taky k nim dostaneš servisku.... A s prdama budeme chodit na ME.

Koukám, že si z Pětřvolda, já pocházím z Dolní Lutyně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to je superrr :palec2: Takže můžu řídit babetu. A takže i v zahraničí? Taky to tak budou brát?

Taková důležitá věc a já o tom nevěděl. Byl jsem z toho neštastný, že nemůžu řídit 50ku chlavně na dovolené mě to štvalo, tam jsem si jí chtěl půjčit.

A dokonce jsem přemýšlel, že si udělám řidičák na motorku, abych si jí mohl půjčit na dovolené.

:palec2:

Tak za tohle vám fakt moc děkuju ;) Škoda jen, že jsem to nevěděl minulý rok.

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak : Serviska prota, že je to ještě v záruce a jinač by záruka padla a STK nechápu co tím myslíš Jezdim s tím do roboty a bez STK? nevím no a navíc je to od novoty lol

A odkad z Lutyně? Bydli tam segra, znám to tam dobře robil jsem tam asi 4 roky masořa :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš SZ, u toho ještě to stk beru, ale kdysi jak to dělali na babetu, to byl horor. Každy to kupoval v hospě a bez papíru a najednou chtěli na to SPZ. Tyky jsem si tím prošel, měl jsem babetu bez papíru a nějaky chlapík z Jihlavy to zlegalizoval a poslal mi k tomu papíry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to je superrr :palec2: Takže můžu řídit babetu. A takže i v zahraničí? Taky to tak budou brát?

V cizině ne. Třeba v německu můžeš řídit jen to co máš v tom novím super řidičáku, protože je stejnej pro celou EU. a tamní policajti naše zákony neznaj.

Kámoš měl v ŘP C+E a D, to u nás znamená že může jezdit D+E (maximální přípustná hmotnost přípojného vozidla byla vyšší než 750 kg), ale v německu za to dostal brutální flastr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky mám všechno,ale ty vleky za Autobus sem dělal zvlášť i když sem měl už CE, automaticky se to dávalo jen v nějakém časovém období, ale při přepisování do nových RP s ena to většinou zapomene, že skupina byla přidělena automaticky, táta takhle málem přišel od CE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky mám všechno,ale ty vleky za Autobus sem dělal zvlášť i když sem měl už CE, automaticky se to dávalo jen v nějakém časovém období, ale při přepisování do nových RP s ena to většinou zapomene, že skupina byla přidělena automaticky, táta takhle málem přišel od CE

Přijít o to nemůže, má to v kartě řidiče. Při výměně si to kontroluju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...