Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Dobré pracovní ranko pánové hu nás taky chčije chčije neboli pérší a pérší,o zubaři přede mnou raději nemluvte,když už mám hubu tak nějak v cajchu tak v sobotu kousnu do nějakyho kamínku nebo co to bylo v rejžičče a další zub na odpis.Volno mám až ve středu tak do ty doby musím přežvykovat na pravé straně a jako na potvoru jsem zvyklej na přežvykovat na levo. :wacko:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobré pracovní ranko pánové hu nás taky chčije chčije neboli pérší a pérší,o zubaři přede mnou raději nemluvte,když už mám hubu tak nějak v cajchu tak v sobotu kousnu do nějakyho kamínku nebo co to bylo v rejžičče a další zub na odpis.Volno mám až ve středu tak do ty doby musím přežvykovat na pravé straně a jako na potvoru jsem zvyklej na přežvykovat na levo. :wacko:

Jo Vlasto to znám taky.....žvejkáš na jedný straně a zrovnu tu si poděláš blbou rejží, nebo jako já škvarkama :feve:

Jinak tady ještě před chvilkou tak chcalo ale opravdu chcalo, že stěrače na max sotva stíhali a na silnici bylo 10cm vody.....ale zase mám pořádně umytý auto a to i ze spodu :smich::palec2:

Editováno: , autor: Marek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...