Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Stando, ale zase jak by na to pani Vlastova reagovala :)

Presne to male zrcatko uz tak k tomu patri a ja bych nemenil, moc se mi libi :) A ten central na DO je velmi uzitecna a prijemna vec :)

U minule fabky se to dodelavalo, jelikoz mela pouze origo central na klic - vybava Comfort, tak se tam dodelaval Jablotron i s alarmem.

Ted uz jsem to teda mel v zakladu mam origo vystrelovaci klice s DO (trojtlacitko) a hrozne to cloveku zprijemni zivot kolem auta :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo pánové dřív se mi DP očurávala líp,teď se tak lehce nedá ,nicméně džunda přesto dostal dáreček,v tematu zimni kola to někdo nazval kýčem,ale nemá pravdu nemá pravdu :kol-27:

Souhlas s Váma pujdou do té dalky.

Stando-ne ne po novém roce zrkadlo nebude na 100% se pujde dolůůůůůůůůů.

post-86-0-28141300-1321037490_thumb.jpg

Editováno: , autor: Vlasta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stando, ale zase jak by na to pani Vlastova reagovala :)

Presne to male zrcatko uz tak k tomu patri a ja bych nemenil, moc se mi libi :) A ten central na DO je velmi uzitecna a prijemna vec :)

U minule fabky se to dodelavalo, jelikoz mela pouze origo central na klic - vybava Comfort, tak se tam dodelaval Jablotron i s alarmem.

Ted uz jsem to teda mel v zakladu mam origo vystrelovaci klice s DO (trojtlacitko) a hrozne to cloveku zprijemni zivot kolem auta :)

zase paní Vlastová nemusí vše vědět, třeba by to ani nepoznala :-)

jj dálka je výborná věc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo pánové dřív se mi DP očurávala líp,teď se tak lehce nedá ,nicméně džunda přesto dostal dáreček,v tematu zimni kola to někdo nazval kýčem,ale nemá pravdu nemá pravdu :kol-27:

Souhlas s Váma pujdou do té dalky.

Stando-ne ne po novém roce zrkadlo nebude na 100% se pujde dolůůůůůůůůů.

http://forum.skodaho...ost__p__1556145

dolůůůůůů??????? supééééééééééééééééééééééééééééééér

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak koukam, ze v pristim roce nas pujde doluuuu vice :) :)

No to je taky pravda, ze pani Vlastova by nemusela vedet vsechno, ale pokud ma pod kontrolou bankovni ucet, tak tam by se to tezko utajilo, leda, ze by to slo z nejakych tajnych zdroju, ktere se nikde neeviduji :D

Vlasto mas to pekne, hlavne, jak se leskne, vypada moc zachovale, jinak kyc bych to nenazyval, ja nemam na tech 15" zimakach ani poklice :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám neorigo a mužu posoudit : kvalita zpracování nic moc,za dobu použivaní cca 3-4 roky jsem už jednou musel měnit ten plastovej obal,odešel vystřelovací mechanismus.jinak celkem ok.jo a baterku měnim tak 2x do roka.....za sebe ale mužu říct že za klíčenku bych asi neměnil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám neorigo a mužu posoudit : kvalita zpracování nic moc,za dobu použivaní cca 3-4 roky jsem už jednou musel měnit ten plastovej obal,odešel vystřelovací mechanismus.jinak celkem ok.jo a baterku měnim tak 2x do roka.....za sebe ale mužu říct že za klíčenku bych asi neměnil.

Díkes za info,tak klíče jsou dva a použivat budu jeden takže to nějakou dobu vydrží,navíc se ty plasty daj dokoupit,mě se právě do klíčenky taky moc nechce akunrát to překáží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak směrovky zapojím podle náročnosti,pokud by to bylo moc vrtání se v autí tak to nechám bez nich,stejně pokaždy kontroluju auto tahem za kliku.Já už centrál neorigo mám tak doufám,že to bude jenom s přehozením těch řídících jedniotek a přehozením imob.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...