Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Nazdaj ve spolek,tak mom si užívám zdravotní dovču,starší šmudla chytla rotavir,takže skončila na kapajdach v nemocnici a tak jsem hlidal druhou cácoru a samo,že jsme to chytly taky naštěstí ve slabší verzi takže jsme to rozchodily bez navštěvy nem.teď už sme všichni doma,ale do pjáce jdu až v pátek,nepotřebuju hned zase něco chytit. Dnes je hrozná doba každej dělá do posledka na doktora sere a pak volá ve tři ráno a ješte má keci,že si za to platí tak ať ho odvezem,já si nestěžuju je to moje práce,ale na tohle bejvali pohotovosti,teď nejsou peníze tak jezdíme s prominutím pro každou srajdu.

Nic sem si trochu ulevil,dnes dorazil novej čip imobilizeru do vystrelováku tak už se klíč blíži k sprovoznění,naštěsti má muj servisman potřebné čáry máry,takže do konce tejdne bude vystřelovák jezdit,otvírat zatím ne musím nechat zapojit říd jednotku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čus, u nás na severu taky bez sněhu, jen občas padá ale hned to zas taje když do toho začne pršet

server sem, server tam....uz som z tej prace " preserverovany" , cital som ze: " čus, u nás na seRveru taky bez sněhu"

:kol-44:

:kol-98:

u nas dnes rano huste snezenie. sice mokry sneh, ale inak prave americke Vianoce - na trase 20 az 50 km od Hrozenkova na vychod

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...