Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

U nás rano -18 a teď celej den -11,za chvilku jdu projet džundu,bo bych zejtra nemusel nastartovat,ikdyž baterka je stará 3roky.

byl jsem taky projet auto po týdnu a chytnul jak víno.sice to první vteřinu vypadalo, že nechytne, ale nezklamala a chytla hned :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná to tu už někde je, ale obecně se radí lidem kteří míří na hory natankovat až tam, že je tam nafta mrazuvzdornější než třeba v Praze. Tak v Jablonci n.N. tento týden "zamrzla" nafta na stojanech firmy shell. Týden už tady mrzne jak sviňa, tak je to docela ostuda že sem přivezou nějakou sra.ku.

Editováno: , autor: hopak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau, řeším problém.. jedu na dovolenou mamčiným autem a potřebuju na ten týden dálniční známku ČR.. jelikož jsem si ještě nekoupil na svoje auto, tak jsem uvažoval, že bych koupil normálně roční a týden ji nějak použil na mamčiném autě, a po dovolené si ji přendal na svoje auto, kde bych ji už nechal. Máte nějaký trik jak ji nalepit ale přitom nenalepit? aby potom šla bez problémů přendat na moje auto. Díky za tip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem to dělal tak že jsem si jí nalepil nejdřív tak 4x na rifle,tím pádem se na známku nalepili malé chloupky z riflí které ani nejdou vidět,známka stále lepí ale podstatně o dost méně než předtím poté jsem jí normálně nalepil na sklo a zase sundal :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...