Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Naši republiku by snad mělo reprezentovat něco jiného a ne někdo. To tam může být uplně pitomá ženská ale strašně krásná. Naši republiku má reprezentovat lepší zákony, soudy, rozvoj země a její stabilita.

To co je teď tak jen nahrává zlodějům, tunelářům, podvodníkům, lhářům ale hlavně politikům. Z toho se mi chce jenom :ble

Nebudu se tady rozepisovat a jdu si dát raději velkého panáka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono jen figurka... podle toho koho volíte za prezidenta,tak je nálada lidu jakou chtějí vládu.... já nejsem komouš,socan,zelený a křesťan ... odjakživa pravice je moje volba

u prezidenta očekávám spíš reprezentativní glanc,diplomatické schopnosti,světové uznání,pohled na věci s nadhledem..... a to mě vyšel kája nebo rychetský,ale ten se bohužel bude do smrti držet soudcovského kladívka .. ale zase dělá to dobře

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak od toho je hospoda, aby se to debatou zasíralo tady a ne nikde jinde :D

jinak z volby je mi na blití a to doslova. Zeman, kterýmu už došly peníze, tak si zase přilezl nahrabat a pak ten Karel, nevadí mi ani to, že neumí mluvit a usíná (jeho novoroční projev by byla aspoň dobrá komedie :D) ale to, že bude podepisovat svojemu kamarádíčkovi kalouskovi (vědomně nepíšu velké písmeno, jelikož to pro mě není člověk ale č....) všechny jeho zhovadilosti. Takže až bude rohlík stát 15Kč a chleba 100, tak pak neremcejte, jak to je tady na hovno. Asi se tady lidi nikdy neponaučí, nebudou přemýšlet a pak zas budou jen nesmysleně remcat.... Asi začnu s velkou pravděpodobností uvažovat o stěhování tam, kde lidi aspoň trochu uvažujou, jen co dodělám školu, protože v týhle český díře to opravdu nemá cenu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

15kč stat nebude...

když budeme volit socany co to tu rozkradou a zbytek nacpou cikánům.Pak tu naběhne model itálie a budeme za rohlik platit 500kč.

Už jenom shodky rozpočtu v ČR ukazují jasně,kam vláda směřuje a za každou trnitou cestou je rajská zahrada ... mi se trěba nebudeme mít líp,ale naše děti jednou jo ... kdo chce žrát,ať emigruje do řecka ... tam se maj jak prasata i v krizi na kterou TAHLE vládá rozhodně doplácet nebude ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Synci musim smat a taky ten nejaky nazor pridam. Ono to je jedno kdo tam bude stim uz se nic nezmeni hlava statu je jen loutka, ktera nic nezmeni to uz tady bylo a sam nato prisel i p. Havel necht mu je zem lechka vtom filmu rekl jak je mozne to tady tunelovat a ruzne uniky. Uz tu byli z vyvhodu a drzeli nas na uzde, ted jsou tu ze zapadu a ti si nas kupujou od severu nemuzem cekat pomoc jelikoz ti maj svoji polityku a kralovstvi mislim tim scandinavii a z jihu no vsak vite vychcanci a tmavy zlodeji. Takze prezident je pro nas hlava statu, ale politici snim mavaj a proto to jsou nejvetsi zlodeji a recnici, jak to dovedou vsecko obkecat, jenom aby se tam udrzeli a najedli u sveho korytka. Nas normalni lidi nechavaj jenom, aby jsme prezivaly a udrzovali zivota, kdyz uz jsme na tom svete. Nic pro nas zatim neudelali, abychom se meli lip. Je to samy tunel vudci statu a lidem, uz jen ze kazdy znas dluzi statu, jen se zamyslete kdo si pujcil prachy od statu ja verim, ze nikdo a ty jejich rozpocty co nam tlucou do hlavy jsou jen do jejich kapes. Takze koho jsem volil je moje vec, ale volil jsem. Mozna ze, kdyby tam byl Pepe Nadenicek nebo hlupy Honza tak ta nase zem by skvetla a kazdy by se mel FAJN. Muj nazor a odtoho je tu ten hospodsky pokec. Cus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...