Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Jozzi: No narodil jsem se v českotěšínské porodnici (protože v Třinci ještě nebyla) a první rok jsme žili u babi v Třinci. Pak jsme se přestěhovali do Č.T. a tam jsem žil do roku 2007 (paměť už neslouží, tak je to +- 2 roky). Bydlel jsem u nemocnice, z okna jsem na ni viděl. A asi poslední dva roky v Č.T. jsem bydlel na Svibici.

Teď bydlím ve F-M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A v zimě na boby na panelovku :D :D

 

Teda nevím, kolik to je, tak nevím, jestli znáš pojem "panelovka", ale byla to (a snad ještě je) naše sjezdovka hned vedle koupaliště, taková panelová cesta dolů do údolí lesoparku.

Editováno: , autor: Sakal77
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jooo, na bunkr jsem málem zapomněl, i když tam jsem tak často nebýval, já bydlel u toho obchodu, jak byla (a je) pošta, PNS, "Jednota", teď Hruška nebo co, ten komplex naproti Kauflandu.

Já spíš chodil do bunkru jak býval u VOP...

 

Ty jo, jak parta důchodců tady vzpomínáme :D:p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lidičky! No já se přidávám do moraskoslezského kraje! Narozen v ostravě a jinak pořád žiju ve Frýdku-Místku :)

 

Ale chci se zeptat .. myslíte že jsem udělal chybu když jsem už dnes nechal převážit kola ale na auto je budu dávat až za týden? Leží na zemi 2 a 2 na sobě tak snad se ty pneu nějak nezdeformují aby to vyvážení k něčemu bylo :(

 

Jo a kolik může být maximální závažíčko? Narvali mě tam 50g na jedno kolo za sebou a pak ještě dalších asi 15g!!! Na dalších to tak drastické není. Disk se mě křivý nezdá, při vyvažování neříkali nic.

 

Vím jak funguje ten stroj, ale vyvažování mě někdo osvětlete děkuju :D píšu to tady, protože tady dostanu nejrychleji odpověd :)

Editováno: , autor: Petrkiller
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...