Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Dneska Hradec Králové = celodenní utrácení ve Futuru a podobnejch super-hyper, co vám budu vykládat, prachy zas lítaly jak sláma z řezačky, protože ten musí mít nový to a tenhle zase ono, dcera chtěla nový plavky, synátor zase vyrůstá z kalhot (má je 4 měsíce - asi ho budu muset přestat zalejvat...), manželka samozřejmě uviděla nový botky a k nim kabelku... Ale v Hradci je jen chladno bez sněhu, holo je až k Doudlebám (I/11 a I/14) respektive na úroveň Vysokýho Mýta (I/35) - zato dál na východ je furt zima jak v ruským filmu, sněhu třeba po zahradách minimálně po kotníky, pole bílý, u cest hromady neroztálýho odhrnutýho svinstva...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak líbilo :D ono to město není ošklivý, ale když tam napadne sníh je to všude v těch velkých městech stejný, je špinavý a hnusný :/ Jinak před rokem jsem se tam měl stěhovat, ale dostal jsem tady lepší možnost platu než tam, takže jsem pozůstal na západě :) Jediné co mě tady chybí je něco jako poskytovatel PODA.CZ ten net u přítelkyně rodičů šlapal parádně, optika je optika :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar kluci ;) už mam kapku volněji , no den blbec ;) , Libore Ty mi pošli do SZ tel čislo , když jsem se v sobotu dokopal z prace tak jso zas někde lital :D , takže jak pojedeš na SLEZSKO přiště tak to řešim přes mobil :D ... jinak hlasim 20cm po travnicich , asi 2m kolem garaže :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže přiště jak tu budeš , tak hlasit , a i to jak pojedeš na Těrlicko :D , a ještě jak bys napsal že jsi jel na nakupy do polska , to by byl ohen na strese :D

 

žraloku , některe mam jako trvalou předvolbu ;)

Editováno: , autor: jozzi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...