Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

kubach: Teď jsem mluvil se servisem a údajně k těm koncovkám je potřeba difuzor ze sytyling kytu případně klasický difuzor z RS, takže v mém případě mi  řekl, že TOTO..

Ptal jsem se na montáž a bylo mi řečeno: montáž se dělá tak, že se kus výfuku uřeže, koncovka se nasadí a stáhne šroubem na původní výfuk. Nutností je vyřezání kusu nárazníku a nalepení difuzoru. Montáž když budu mít vlastní díly cca do 1000 kč..

 

Uvidím, jestli budu shánět difuzor a nebo to udělám jen s výřezem nárazníku a olemováním hrany, někdo to tady na FII už dělal pohledám..

 

juraj07: Pry to bude u prodejce do konce týdne  :kol-28: .. Ale čas na montáž bude asi až za dlouho..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jeden servis mi odepsal, že montáž se pohybuje okolo 200 Kč ale mám pocit, že se asi trochu upsal...požádal jsem o upřesnění

Co chceš, když se hodina práce účtuje od 280,-Kč, naprosto běžně i víc? To si myslíš, že to bude za 5 minut a fertig? Minimálně budou pižlat vejfuk, kterej je ze série i u benzínu ohnutej dolů - a pak se musí naměřit, vypílit a olemovat i nárazník, aby ta koncovka do něj zespoda neramplovala...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ekkar: zhruba tuším jak by montáž probíhala, nejsem uplnej hňup. těch 200 Kč mi přišlo naopak hoooodně málo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Galvi: díky za info. Já bych difuzor každopádně nechtěl...jde mi ale o to orámování...nvm jestli a za kolik by mi ho hodily do barvy auta - stříbrnej bych fakt nechtěl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ekkar: přesně tak to bylo.

 

Pán poslal omluvu a dopřesňující info: je třeba uříznout zahnutou koncovku výfuky dále vyříznout oblouk v nárazníku a poté provést montáž lemovky,která by měla být součástí balení.
Celá tato operace by měla trvat cca 3/4 hodiny tzn. 484 kč.vč DPH.
 

Na dotaz, zda je lemovka stříbrná a jestli by bylo možné jin nalakovat do barvy vozu (hnědá Mato): Bohužel nedokáži určit z jakého materiálu je lemovka nárazníku a jesti je možno jí přelakovat. Pokud ano cena za lak se pohybuje cca 1000kč vč.DPH.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak pak hlavně dejte vědět, jestli ta lemovka tam je. koukal jsem ještě ne tom eshopu na lakový spreje ale mojí barvu tam nemaj, tak nvm jak na to.

 

Aspire: nemáš nějakou fotku Rooma, kde by ten difuzor byl vidět? nějak nemůžu nic rozumnýho najít

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tá cena za tie koncovky je super, teraz zvažujem aj ja. Rád by som ale videl, ako vyzerá nárazník po tom výreze keď to je bez difúzora a lem ostane vo farbe auta. Má tu niekto na fóre tieto koncovky? Difúzor nechcem.

K tým sprejom. Ak to má byť presne vo farbe auta, tak nestačí 4 miestny kód farby auta, lebo aj vrámci toho kódu existuje niekoľko jemných odtieňov. Neveril som tomu, ale keď mi lakovali zadný nárazník a porovnávali sme si vzory priamo na aute, tak som to pochopil, ten rozdiel tam naozaj. je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

e1.: Tak koncovka bez difu na FII třeba TADY, obrázek sice nic moc.. Ale když se ten lem dá do barvy, tak to nebude muset vypadat zle.. A když se mi to nebude líbit, tak se časem přidá i difuzor.. Ale za tu cenu koncovky se nedalo odolat  :kol-28:

 

Na Roomster jsem narazil bez difu zase TADY.

Editováno: , autor: Galvi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak pak hlavně dejte vědět, jestli ta lemovka tam je. koukal jsem ještě ne tom eshopu na lakový spreje ale mojí barvu tam nemaj, tak nvm jak na to.

 

Aspire: nemáš nějakou fotku Rooma, kde by ten difuzor byl vidět? nějak nemůžu nic rozumnýho najít

sprej jsem si vždy kupoval v Globusu-Baumarktu dle čtyř číselného kódu, jestli budou mít tvojí barvu nevím, ale ať už jsem chtěl saharu na fábuli, nebo kapučo na rooma, měli vždy obojí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak ta koncovka je luxus a na fotce na roomovi se mi to mooooc líbí :kol-47: , že bych řekl mojí, že už mám vybraný dárek k blížícím se narozkám :kol-28:

 

edit: a na kapučo barvě bych tu gum.lemovku co mám doma mohl nechat v té černé barvě, sedělo by to k sobě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky za tip Malta - Baumarkt mám za rohem...

 

jinak ještě jsem našel tady nějaké foto: http://www.skodacommunity.de/skoda-forum/skoda-roomster-forum/38903-sport-tailpipe-endst%C3%BCck/ - kdyby ta lemovka byla takhle dodaná v černé, tak by se ten lak teoreticky nemusel ani řešit. vypadá to skoro jako nějaká guma

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pozerám tie fotky a ten výfuk je 2-3 cm pod úroveň nárazníka. :-(
Väčšinou parkujem tak, že cúvam k obrubníku až na doraz, takže u mňa je riziko, že by som tú koncovku mohol poškodiť. No nič, zatiaľ ostávam pri skrytom výfuku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...