Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Syncy z jine konvice , kurnik , zitra se zenim :D

Upřímnou soustrast - zas jeden nešťastník, kterýho uhnaly ...

 

Ale jinak sis do toho chomoutu vlezl sám, to si pamatuj, až budeš za pár let nadávat "já byl vůl že jsem se ženil!". Kolega z Bastlírny říkává - "...když mně bylo třicet, všichni kolem mi hučeli do hlavy OŽEŇ SE!. No a já blbec se neohnal...."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska som sa viezol v yetim 1.4TSI 60 000km najazdené a stiahol som si okienko a vôbec nebolo počuť syčanie turba znelo to ako atmosféra proste to len pridavalo žiadne tsssss :D , možno je to tým že vlastník toho auta preraduje na vyššiu rýchlosť už pri cca 1600otáčkach takže sa turbo asi tak často neprejaví...skôr vôbec.... :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, dalo by se to tak nazvat. Zvuk motor při vytáčení, nebo zatížení je úplně jiný, než u 1.2 TSI. Tam je (1.2 TSI) skutečně slyšet syčení vzduchu v určitém režimu i bez nutnosti otevřít okýnko. Ale ona je taky Octavia lépe odhlučněná, takže nastartovanou 1.4 TSI, na rozdíl od FII s 1.2 TSI, uvnitř prakticky neslyšíš (zvenku je to všechno šicí stroj). Taktéž při vyrovnané jízdě bez vytáčení o tom motoru ani nevíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...