Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Tak to dopadlo s tou pojistkou tak ze ty penize se nikam neztratili a vse se ukladalo na tu novou pojistku a tim tam vznikal preplatek. Ale prvne jak jsem tam prisel a jak jsem jim to rekl tak byl vybuch smichu ze to jeste nezazili. No a pak to zacala hledat a samo to nemohli se dopatrat a pak rozklikla tu novou pojistku a tam to nasla. Takze je to vklidu akorat jsem se nedozvedel zda bude nejaky storno poplatek a jen mi rekla ze mi pak prijde dopis kde to bude napsane.

 

A kdyz tu resite cerpacky od obchodaku tak by me zajimalo nazor na Globus jeho benzin. Bo tu ho maji furt levnejsi o dost nez znackove benzinky. Zatim ho tam posledni dobou cerpam ten jejich natural95 a sem tam ten jejich ultra95 bo je jen o korunu drahsi nez ten obycejny a stale porad levnejsi nez znackove benzinky.

Editováno: , autor: ASPIRE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně potvrzuješ, co jsem napsal včera:

...

 

A v Aspirově případě je dokonce možný, že si pojišťovna tu platbu na starý číslo pojistky "spárovala" s novou smlouvou a že mu ty peníze posílaný pořád na starý variabilní symbol jako mimořádný platby přičítala do kapitálový složky životní pojistky - tý novější. V takovým případě by nepřišel o nic, peníze by se mu úročily na novějším produktu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neměl by prosím někdo nějaký tip na koupi co nejjednodušší GPS navigace do auta? Plánuji ji jako dárek pro člověka, který není zrovna fanda to IT, takže opravdu s jednoduchým ovládáním. Blbosti jako přehrávání MP3, filmů nebo fotek, bluetooth a pod není potřeba. Cenově tak do 4000,-.

 

Já takovou navigaci měl v ruce asi 2x, takže vůbec nevím co a jak vybírat. Na internetu jsem sice články našel ale vždy ke starým nesehnatelným modelům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kdysi jsem jezdil s tomtomem a byl jsem s nim nad miru spokojen vse jednoduche az na ty mapy zastarale a v te dobe jeste nebyli dozivotni mapy zdarma ale jen ze si clovek musel kupovat. Pokud bych si znovu kupoval navigaci tak bych sel opet do tomtoma ale s dozivotnimi mapami. Ale ted uz to nesleduji kdo ma ty mapy a kdo ne. Pro me uz je nejednodusi mit navi v mobilu , ale to neni tvuj pripad.

 

EDIT : a zde jsem taky hodne cerpal http://forum.navigovat.mobilmania.cz/index.php?sid=0bd03b93de1e3b96e6b43526f1c6cd3e&f=1727

Editováno: , autor: ASPIRE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to bude těžké, každý tady vychválí tu svou značku, protože je s ní z nějakých důvodů spokojený. Já má třeba TT a nemůžu si na něj stěžovat. Ale co já vím, třeba je Garmin v něčem lepší? To bys musel ty navigace mít a porovnat je na "živo". TT má už nějaký čas bezplatné doživotní aktualizace map, aktivované pro všechny svoje navigace zakoupené s tímto systémem. Takže nová mapa je 4x do roka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Garmin nebude mat lepsie pokrytie? Je to spojenie povodneho Garminu a Navigonu do jedneho celku. Na TomTim sa vela ludi nestazuje, akurat pocul som pripad, kedy chlapik pred cestou do zahranicia neaktualizoval mapy, a navigacka mu nechcela nic ukazat. Inac vseobecne je lepsie Garmin ci TT ako napr. Mio ci nebodaj menej zname znacky

--

Z mobilu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci moc Vám děkuji za rady a odkazy  :kol-47: . Popravdě původně jsem měl vybrané právě Mio - bylo levnější než ostatní a nabízelo doživotní mapy i k základním modelům, no po přečtení několika věcí jsem ho zamítl a nakonec vybral 2 skoro stejně cenově adepty a to Garmin a TomTom. Zatím se mi více líbí právě Garmin, i když funkce mají obě navigace stejné, je Garmin trochu lehčí, má větší vestavěnou paměť (8GB místo 4GB u Tomtom) a dle toho co se o něm píše, tak by měl mít podrobné pokrytí všech 45 zemí EU, natož u TomTom je to tak 50 na 50 s podrobným pokrytím a částečným pokrytím. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Garmin nebude mat lepsie pokrytie? Je to spojenie povodneho Garminu a Navigonu do jedneho celku. Na TomTim sa vela ludi nestazuje, akurat pocul som pripad, kedy chlapik pred cestou do zahranicia neaktualizoval mapy, a navigacka mu nechcela nic ukazat. Inac vseobecne je lepsie Garmin ci TT ako napr. Mio ci nebodaj menej zname znacky

--

Z mobilu

Nějakej šotek se najde všude, z tohoto případu nelze generalizovat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...