Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Pokud člověk používá auto každý den, má garáž význam jenom v baráku, nebo v blízkosti 20metrů. jinak kdo jezdí jednou týdně tak se garáž vyplatí i když je trochu dál

Ono to může mít ještě jiný rozměr - jsou totiž města (nebo části měst), kde skoro nezaparkuješ. A tam i těch pár set metrů rád dojdeš do garáže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D No jedlo se všechno, já teda nesnědl jen ocásek od těch krevet co tam na jednom kousky byly. Jinak to bylo jednoduché a dokonce i dobré, dostal si k tomu hůlky a jedl.

Případně pokud člověk neovládá hůlky, tak se to s nimi dá i napichovat  :kol-28:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jozzi: Díky za rady, příště zkusím  :kol-28:

 

Ondro: Zatím nijak, bavil jsem se s kamarádem v pneuservise o tom po telefonu a říkal, že mi to nedoporučuje, ale že si o tom popovídáme jak se tam zase dostavím a to bohužel zatím nestíhám.

 

Pyro: Nee to ne, to by se asi dřív zkazilo, než by dorazilo  :D

 

Ekkar: Neříkám, že je to lahůdka a chodím na ní každý den, ale jednou za čas si nechám říct. Uznávám však že za ty prachy bych si daleko raději dal řízek v normální hospodě  :kol-28:

 

Supermarine: Suschi balili a chystali přímo předemnou, takže čerstvé bylo. Chuťově bylo asi nejlepší co jsem kdy měl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...