Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Honzo: bylo to hooodně náročny ale zvládnul jsem to.Bylo hnusny počasi,chcalo jako o život a přijel jsem po 50 km uplně prodojenej!

No jesti bylo tak hnusně jako u nás, tak na tom kole to musel být hotovej porod...ale zas pak to jídlo a pití muselo víc chutnat ;):palec2:

Žanet: áááá novej mobílek...Žanet já si ho jeden čas chtěl koupit a měl jsem ho párkrát v ruce, je fakt pěknej a hlavně takovej dobře zpracovanej - nikde nevrže neskřípe...pěknej mobílek ;)

Ráca: no to se máš, to jsi na tom asi jako jááá...pracovní výkend dicky stojí za to :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jendo: žádny popisy ve fitu jo? :help:

Neboj neboj, zítra tam něco přizpěju...teď jsem rád že jsem a jen abyste mne nepomluvili, že už sem nelezu, tak jsem na chvilku vlazl za váma do knajpy :p

Žanet: určitě budeš spokojená...je to pěkná mašinka :palec2:

tááák darebáci, jukl jsem se na vás...skontroloval situaci a běžím do hajan, jsem fakt mrtvej a spánek mě už táhne za ruku :) tak teda DOBROU NOC všem ve spolek a ráco tobě at uteče šichta....ahoj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 tááák darebáci, jukl jsem se na vás...skontroloval situaci a běžím do hajan, jsem fakt mrtvej a spánek mě už táhne za ruku :) tak teda DOBROU NOC všem ve spolek a ráco tobě at uteče šichta....ahoj

tos to teda vzal pěkně hopem takhle nas tady odbejt... :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...