Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Právě jsem se vrátil z chodby......................................................měl jsem službu na vytírání...........................zmáknul jsem to...jako správný vedoucí.....:) jako na vojně...co je mokrý je čistý.:)

Editováno: , autor: Marek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže dobrej týpek? No to je už půl vztahu :) ...nemáš skypa?...ať tu tu nezaplavujeme :) ....

tak si mě to maro zakřik.....už to odnes jeden motor.... :smich::smich::smich: ...jinak ja skypa nemam ma ho jen manželka a ten ti radši nedam. :smich:

:palec2: bingo, za 10 bodů :smich: kde je Ramatikl s tím zápisným -_-

ahoj woodajs....spravna přpominka zapisny musí bejt

Nazdar,vydrž už se to čepuje :)

ahoj ... zdravim novyho člena posadky... :palec2::palec2::palec2:

Editováno: , autor: raca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jsem se vrátil z chodby......................................................měl jsem službu na vytírání...........................zmáknul jsem to...jako správný vedoucí.....:) jako na vojně...co je mokrý je čistý.:)

Ty, vždyt si psal, že budeš vytírat dopoledne, ne?

Já bydlel 4 roky v paneláku a vytíral jsem schody jen jednou, jak byla žena v porodnici /pro racu, nebyly poblity/ a byla to pro mě větší dřina, než pro manželku porod :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty, vždyt si psal, že budeš vytírat dopoledne, ne?

Já bydlel 4 roky v paneláku a vytíral jsem schody jen jednou, jak byla žena v porodnici /pro racu, nebyly poblity/ a byla to pro mě větší dřina, než pro manželku porod :kuk:

Já se na to odpoledne vysral...ale hnulo se svědomíčko..tak jsem šel teď....raco ta mě moc nezlob :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...