Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

jj sedam si vedle ke stolu mezi dělnickou třídu :-))))) budu jen pořvávat at mě slyšíte .-)

dělnická třída má stůl?...tsss já myslel že chátra sedí pánům u nohou :smich: hele ty dělnická třído, zas to tu rozděluješ do sekcí.....kde bych pak seděl já?..v koutku? :help::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dělnická třída má stůl?...tsss já myslel že chátra sedí pánům u nohou :smich: hele ty dělnická třído, zas to tu rozděluješ do sekcí.....kde bych pak seděl já?..v koutku? :help::smich:

honzo ty nesedíš ty stojíš v pozoru mezi stolama s vumlem v ruce a s halapartnou v druhy.. :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TY UMÍŠ TELEFONOVAT? NEBO NĚKOHO POŽÁDÁŠ? :smich::smich::smich: JO TO PÍVO MÁM POŘÁD PŘIPRAVENÝ.......

najdu si návod na internetu, nebo dám telefon kolemjdoucím a řekni jim co potřebuju lol jako že ho držíš neustále v ruce a čekáš, kdy pán Jenda dorazí?...tak to pěkně :palec2::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jen říkal, že chodím spát kolem 21,00 :aggressive: a když vypnu počítač, neznamená to že spím. jsou ijiné věci než hospoda na SKODAHOME :p:prc::smich:

Vlastně jo: to je to mytí oken, vysávání, utírání prachu, mytí vystavených skleniček, drátkování parket, přerovnání knihovny podle abecedy a autorů.......a další a další... ;):p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...