Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Krutý křižovatka tady.. usinám za kvílení gum, naducaného audia z aut.. a Ted bum bác. tak juknu kdo ví co a ona v sobě 120ka a Favorit.. čekal jsem něco většího podle té rány, oba vylezly, tak snad to je OK. A oprava asi moc nebude, to bude hezké to hlásit na pojištovnu :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tak co auto přepsané?

jj auto přepsané,ale myslela jsem že mě trefí šlak. Z Bohdalce mě vyhnali minulý týden,že nemám originál zelené karty a bez ní to nepřepíšou,tak jsem sehnala originál a co ... ? vůbec ho nechtěli :aggressive: !

No hlavně že je to přehlášené na nového majitele :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krutý křižovatka tady.. usinám za kvílení gum, naducaného audia z aut.. a Ted bum bác. tak juknu kdo ví co a ona v sobě 120ka a Favorit.. čekal jsem něco většího podle té rány, oba vylezly, tak snad to je OK. A oprava asi moc nebude, to bude hezké to hlásit na pojištovnu :smich:

jj po čem hovno to je hned,hlavně že jsou naživu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vredestein Snowtrac 3 175/65R14 82T (190 km/h)

post-36867-1249550263_thumb.jpg

Co říkáte na toto pneu ?

Možná je brzo,ale už se rozhlížím,jen abych měla představu :) stojí v průměru 1250,- kč. Jen mě zaujal ten vzorek..

Ale já asi zůstanu u klasiky - Barum Polaris 2 - 185/70/R14

Dvě už mám,resp.3 tak koupím dvě nové a tu zbývající šoupnu do rezervy :)

Editováno: , autor: Zuzka78
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdárek ve spolek.

Ráca ještě Tě parkrát zavolaj do práce a máš mě já dnes načínám 10tou dvanácku a ještě 3 mě čekaj,ale sešlo se to tím,že je novej měsíc a v něm jich budu mít vlastně jenom 6,se to někdy nahrne a pak mám zase během 14dní dvě služby a abych se přiznat tak mi to i vyhovuje. B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale já asi zůstanu u klasiky - Barum Polaris 2 - 185/70/R14

Dvě už mám,resp.3 tak koupím dvě nové a tu zbývající šoupnu do rezervy :)

Tak s touhle pneu zkušenosti nemám,ale když budeš mít 2 a 2 tak to vubec nevadí navíc má tahle taky šípovitej vzorek tak to nebude ani poznat.Já už bych do polarisu nešel,mám je na autě a ,vubec si na nich nejsem jistej a měl jsem i malej vejletík do políčka,zlaty polsky debicy co jsem tam měl před tím.Letos to na nich ještě musím přežít a pak pujdou aspoň na předek jiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdárek ve spolek.

Ráca ještě Tě parkrát zavolaj do práce a máš mě já dnes načínám 10tou dvanácku a ještě 3 mě čekaj,ale sešlo se to tím,že je novej měsíc a v něm jich budu mít vlastně jenom 6,se to někdy nahrne a pak mám zase během 14dní dvě služby a abych se přiznat tak mi to i vyhovuje. B)

to už budu drsnej a řeknu rázně NE! víkend chci mít volnej a pujdu až v utery na noční kdy už pojede normalní provoz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vredestein Snowtrac 3 175/65R14 82T (190 km/h)

post-36867-1249550263_thumb.jpg

Co říkáte na toto pneu ?

Možná je brzo,ale už se rozhlížím,jen abych měla představu :) stojí v průměru 1250,- kč. Jen mě zaujal ten vzorek..

Ale já asi zůstanu u klasiky - Barum Polaris 2 - 185/70/R14

Dvě už mám,resp.3 tak koupím dvě nové a tu zbývající šoupnu do rezervy :)

já kupuju jedině Firestone a max spokojenost

Stando , nečum tady a jdi něco dělat ne?? :) Nový tváře zdravim

já mám náhodou už hotovo a čekám, až mi skončí šichta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak nám ten pátek pěkně na hovno začal... :-( ... ještě než sem vyrazil do práce musel jsem pohřbít našeho pejska kterej přes noc umřel.měli jsme ho 13 let a opravdu sem nečekal co to s člověkem udělá :-(.

Tak to mě mrzí :( znám ten pocit,mělá jsem fenu belgického ovčáka a před dvěma lety mi zemřela.. Taky jsem si ji pochovala doma. Mě pomohlo pořídit si jinýho pesana,ale ne každý to dokáže takto řešit. každopádně držím palce at to zvládnete :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...