Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

Tak nejni to už tak zlý,ted když kliknu na nové příspěvky tak mi vyskočí za 24hod aspon 12 stranek ještě tak před tejdnem to byly max.3.Jinak včera jsem se pěkně nasral,byl jsem ščastné,že mám autí aspoň 3dny čisty a dopoledne vylezu z baráku a auto skoro bílý od popílku,nejakej chuj pálil bordel na zahradě a jak bylo auto od rosy tak to na něm vše zustávalo.Bych ho nakop ola.

Editováno: , autor: Vlasta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brej den..

Sem nasraný <_<

Bratříček zase ještě více "potunil" Oktávěčku :aggressive: :aggressive:

Moje penumatika za 4litry se samo už nedělá :help: nástupce je o ničem a levnější.. Tak co ted :help:

Uvidíme, všecko se nechá naúčtovat pojištovně, tak si třebas vyberu něco lepšího a bráchovi se kurva tahá nějaký auto ze zahraničí a do O A F už nesedne :aggressive: fakt su nasraný.

:feve: :feve: :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nejni to už tak zlý,ted když kliknu na nové příspěvky tak mi vyskočí za 24hod aspon 12 stranek ještě tak před tejdnem to byly max.3.Jinak včera jsem se pěkně nasral,byl jsem ščastné,že mám autí aspoň 3dny čisty a dopoledne vylezu z baráku a auto skoro bílý od popílku,nejakej chuj pálil bordel na zahradě a jak bylo auto od rosy tak to na něm vše zustávalo.Bych ho nakop ola.

A ted česky lol lol lol i když v Karvinej sem furt ;) jenom bych do Polska sjel kouknout..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brej den..

Sem nasraný <_<

Bratříček zase ještě více "potunil" Oktávěčku :aggressive: :aggressive:

Moje penumatika za 4litry se samo už nedělá :help: nástupce je o ničem a levnější.. Tak co ted :help:

Uvidíme, všecko se nechá naúčtovat pojištovně, tak si třebas vyberu něco lepšího a bráchovi se kurva tahá nějaký auto ze zahraničí a do O A F už nesedne :aggressive: fakt su nasraný.

:feve: :feve: :feve:

co delat??koupit 4ks nové a ať je brácha zaplatí když ji zničil lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ted česky lol lol lol i když v Karvinej sem furt ;) jenom bych do Polska sjel kouknout..

Víš že ani nevím kde jsem se takhle kecat naučil,ale nejspíš to má kořeny 1rok ve Val.Mez. na škole a pak 1rok s klukama na vojně ty tak mluvily pořád a mě to už zůstalo a strejda je z Náměště nad Oslavou + chodsko a tak to krásně melu dohromady.

P.S.Je to dost česky kruňa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč na druhý pokus?

Protože když jsem tam byla poprvé,měla jsem "jen" kupní smlouvu,velký a malý TP a duplikát zelené karty,orig.jsem poslala s fávem,jelikož kupovali ode mě fávo v sobotu,tak aby dojeli s nějakou pijistkou,no a pani mě po 4hod čekání u přepážky vyrazila s tím že je potřeba ORIGINÁL zelené karty..

Tak jsem si ho nechala poslat zpět a objednala se online na přepis.. jsem zvědavá co mě bude čekat až mi přijde velký TP od fábky tak až budu ji přihlašovat :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...