Přejít na obsah

Hospodský pokec


Marek

Doporučené příspěvky

jak to??? ja už myslel že si tykáš s čejkou a s woodsem si mailuješ?? "-)))

S Čejkou jo, probíral jsemt o na OCčku..

Woods meil nesleduje ;)

Wood je jiný hráč, co je tu, toho sem viděl před chvilkou.. a dává si to celkem dobře B)

Editováno: , autor: dadacek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si mě viděl nebo co? lollollol

Ne, zase tak žhavé to nebylo ;)

ne neviděl na OC prakticky nechodim

nemyslel jsem hospodu, ale forum jako celkově. Třeba sekce F II,R...

aha ..  no většina těch nejvíc přispívajicích přešla na OC...co říct příjdou jiní mladší  :smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bré bré, zase se cpu chlebíčkama :smich: a zapíjím Colou.. bože to snídaně :feve:

Tak k snídaní jsem měl jenom dva rohlíčky se syrem,ale na oběd se těším,v kuchyni nevaří tak budou kuřecí prsíčka na grilu a hranolčičky,teda jestli to stihnu udělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemyslel jsem hospodu, ale forum jako celkově. Třeba sekce F II,R...

Tak zatím bych to viděl na léto jsou dovoleny,práce doma na lukách polích chalupách,uvidíme jestli se návštěvnost zlepší koncem prázdnin,a samo že odchod OC udělal taky dost nehledě na to že někteří z ostatních sekcí to asi pochopily tak,že forum OC,je jediny dobry tak sem taky přestaly chodit.Už jsem tohle zažil na Autohit foru,všichni odešly a forum zaniklo.Ale jak psal,Raca přijdou novy majitelé Fabek a Škodovek a třeba tu za kotví,a já věřím,že dobří holuby se vrátí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...