Přejít na obsah

Co utáhne HTPčko - rozměr pneu


Milos

Doporučené příspěvky

Felicia aj mne ukazovala rýchlosť presnejšie, než Fabia. Tacho Fabie kecal pomerne dosť. Navyše to nie je rovnaké u každého auta a s každými pneumatikami. Pritom rozmer pneu sme mali rovnaký a išli sme s kamošom vedľa seba, tak mne to ukazovalo 205 a kamošovi 215 (spolujazdci spolu telefonovali).

Reálne ti môže tacho ukazovať o tých minimálne 10 kmh viacej, takže to perfektne sedí na reálnu rýchlosť do 170 kmh. Tých 161 kmh si spočítal odpor vzduchu pre ten výkon 35 kW?

jj při 35kW...

Nemyslím si že by tam ztráta byla tak velká ale celkem to sedí...

Ještě jsem nad tím přemýšlel a při 50 mi radar ukáže 44 takže je možný že odchylka tachometru je celkem linearní... při 155 - 148... při 170 může bejt 8...

ale 8 nebo 10... odpovídá to no...

Bobíkovi ukazovala Fabie 190 a jel za mnou a mě něco málo přes 180... asi 182...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lewis: Ahoj tunere :D Na koho blikas, co?? :D:palec: Jo a co to mas probuh za zarovky??? Vyndat... Oslnujou jaxvina :ph34r: Dneska jsem takovych lumpu, jako jsi ty :076 potkal nekolik :D;)-_- A teda jestli nekdo bude nadavat na moje origo/neorigo xenony, tak ho upalim, fakt ze jo, protoze to je nebe a dudy ;)

Xenonová výbojka daná v parabole....

POznal jsem autíčko hned... a v zrcátku se blejskla chrom lištička tak mi bylo jasný že jsi to ty... Jen mě zarazilo jak je to v tom nečase naleštěný to auto... já ho nemůžu udržet čistý... na té žluté je vše vidět...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice mam taky HTP a je to otazka trochu k tematu a trochu mimo...Nechci zakladat nove tema a pridelavat panu Martinoslavoj vrasky :t

Chci se zeptat jestli mi nekdo zapise do tenichaku 17tipacova kola?

Dekuji

kdyz budes mi tzv. tipovy list od vyrobce kol, tak ano a to na Dopravnim Inspektoratu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Lewis: Tak pryc s tim, oslnuje to neskutecne... Beze srandy... :(

No auto bylo zakakany jako jetel - to, ze bylo cisty, se ti asi jen zdalo ;)-_-

Ještě OT...

Byl jsem v servisu na seřízení a stejně na mě blikaj že to svítí moc... sice už na mě nebliká každý druhý auto ale jen každý 5. ale sundavat to nebudu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no s tim oslnovanim..je to docela prasarna o tom vedet, ze nekoho oslnujes a nechavat to jen tak byt... neznam nic horsiho nez cesticka druhe tridy vecer kdyz se na Tebe riti nejaky silenec s ostrym svetlem tak, ze jednu chvilku jedu vylozene podle instinktu..dnes se mi to stalo asi 3x :( anebo si poridim Hummera a kazdyho takovyho prevalcuju :tlol:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...