Přejít na obsah

Hokejové MS 2009


mole.first

Doporučené příspěvky

No Džegr sice už není co býval, ale stále dost ční nad zbytkem týmu. Klidně ať skončí poslední, ale ať nebulají zápasy s outsiderama a nestěžujou si na rozhodčí. Jinak si myslím, že mladý tým tohoto ražení a navíc mírně podceněný může mít dost dobrou motivaci na to jít za dobrým výsledkem, takže bych to tak špatně neviděl. Bude chybět souhra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak o růžovi nema smysl nic řikat každej vidí jakej to je u nás ubrečenej ko..t,nicmene na mezinarodni sceně mu to moc platny není tam ho ma každej u kukatka.

no a k hokeji něco mi řiká že mlady golmani by mohli zachytat pokud dostanou šanci, tmladej štěpanek na to kolik mu je klobouk dolu jak zachytal proti rusum - parada

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

až budeš mit nabrusleno popředu kolik ja pozadu tak uznam že sem pitomec :D :D :D :D .....do ty doby ....sice sem nehral vejš než pár zapasu 2ligy myslim že aspon nějakou představu o tomto sportu mam..

pokud tim !odbornikem! mysliš i mě :-)

Editováno: , autor: raca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....ano myslel i tebe :) ,pokud zde budeme dělat výčet,kdo co a jak dlouho,tak já /přípravka Uhelné sklady Pha,dorost Bohemians Pha,junior 1.liga ČLTK -Dopravní podniky,připr tábor Sparta Pha ČKD.skončil jsem v juniorech,pokud vynechám pro prdel odborářskou ligu :) / a jsem dalek někoho urážet a již vůbec né Pana Hokejistu a dnes i PanaTrenéra Vládu Růžičku,byt ho znám osobně,pokud jsi ovšem nedosáhl něčeho více ;);)lol

tak co asi to nebude tak horké s tím couváním,co říkáš ;)lol:)

A ted k MS,nechám se pokud možno příjemně překvapit,puntík,tečka. :)

tady máš jednu fotku tři roky zpět lol

post-210-1240482621_thumb.jpg

Editováno: , autor: Sejis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ted sem si sed na zadek....tak vladíka pozdravuj a řekni mu že v současny době je pro polovinu ... neee ... to nema smysl...... :D ..... nehodlam sem psát koho znam osobně a skym sem byl na pivu to nema smysl.Jen bych dodal že růža trenoval i mlady a přived je tam kde jsou v současny době myslim bejvalou repre do 18 to sem sice nepatří ale plno lidi to neví.

Až se budu koukat na nějakej přenos z extraligy a uvidim jak tam zase brečí na lavičce a vykříčí si změnu rozhodnutí rozhodčího tak budu dělat že nic nevidim.Neřikam že není pan hokejista ale trener to bych se hadal.

a tady je moje tak cca měsíc zpět

Editováno: , autor: raca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....no vidíš,nepodcenuj koho neznáš :)lol:) nebyl jsem golman na rozdíl od tebe,ale pravé brčko :) ....myslím,že by jsme si o hokeji spolu dobře pokecali,zážitků mám dost :palec2:lol:)

Víš nerad někoho urážím,obzvláště,když něco dokázal a to Růža zcela určitě dokázal a když vemu velmi povrchně jeho trenérskou činnost,tak 2.místo v extralize nebude až tak špatné a to fandím v hokeji Spartě lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nikoho nepodcenuju ...ale nesnášim (a to je snad v každy třídě) že jakmile někdo něco dokáže a dostane se do nějaky pomyslny hokejovy síně slavy že si může všechno dovolit a každej se z něj po...e,.....a k tomu druhymu místu dej ho na lavičku boleslavy nebo třeba litvinova a uvidíš co umi....pokud tym nema finanční jistotu tak je na tom o dost huř a na startovní čaře má velkou ztratu-to je trochu nerovny srovnaní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

-_- ..jasny já do toho taky uplně nevidim....nikdy sem nebyl s nim v kabině..nemam tucha jakej je teoretik-taktik-strateg atd....hodnotim ho pouze podle toho jak ho vidim při přenosech na lavičce jak se prezentuje a tam mi bohužel pěkně leze na nervy.... -_- ..takže to uzavřem nema se smysl dohadovat každej to vníma jinak......holt se nechame překvapit co letos vymysli a jak to dopadne a snad přivezou medaily
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

-_- ..jasny já do toho taky uplně nevidim....nikdy sem nebyl s nim v kabině..nemam tucha jakej je teoretik-taktik-strateg atd....hodnotim ho pouze podle toho jak ho vidim při přenosech na lavičce jak se prezentuje a tam mi bohužel pěkně leze na nervy.... -_- ..takže to uzavřem nema se smysl dohadovat každej to vníma jinak......holt se nechame překvapit co letos vymysli a jak to dopadne a snad přivezou medaily

já to taky tak vidím -_-:):palec2: a kdybych si mohl přát,tak jaká ko-li medaile bude super :palec2:

Editováno: , autor: Sejis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...