Přejít na obsah

vlozka zamku vodicovych dveri


pavol158

Doporučené příspěvky

Musíš prostě z prostoru pro klíč jedno stavítko po druhym postupně nastavit a povytahovat, to je mi jasný.S klíčem to jde ale bez problémů vytáhnout.Nechtěl jsem mu přidělávat starosti když ještě neví jak to vypadá vevnitř.Tak jsem mu vysvětlil nejjednodužší způsob.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bol som v obchode a zistil som, ze sada na opravu vlozky stoji 105 € (prepocet pre českych bratov viac ako 3.000 Sk), tak som to vzdal. ked som sa pytal len na tu konkretnu sadu s pruzinkou podla rady Jirka21, povedali mi, ze to nepredavaju. tak sa idem do toho pustit sposobom a-je-to. snad z tych dvoch vloziek nieso poskladam, pripadne preskladam pravu a lavu vlozku, aby mi fungovala lava.

Chod do origo škodovky a pýtaj si opr.sadu zámku 1U0898001 stojí to do 100sk na ečka neviem ale tých 105e je blbosť.Tolko stojí asi vložka.Ja som to kupoval už 2x.No zložiť to je pakáreň :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak som vcera opat vybral to vlozku, ale neviem, ci to pojde nejako prestavat, rpetoze nova a povodna vlozka su odlisne. vyzeraju inak. tu povodnu neviem ani rozobrat, jedine na co som prisiel, ze su tam take dva malinke koliky, ktore by sa asi mali zatlacit a potom by sa vlozka zrejme rozdelila na dve polovice pozdlzne, ale nie som si isty, tak som to radsej neskusal. aj tak som nevedel tie koliky zatlacit dovnutra, neviem, ci na to treba zatlacit velkou silou alebo co s tym, nechcem nieco robit prilis nasilne.

vie mi niekto poradit co s tou starsou vlozkou, ako sa da rozobrat? navody a schemy, co som dosial videl boli na ten novsi typ vlozky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty návody jsou na starší zámky.Vypadá to že na tvym autě již byl zámek vyměněný za novější typ.Ten novější typ jsem já nerozebíral,tak že ti s ním neporadím.Na prav. straně máš možná taky ještě starý typ,tak bys to moch dát dohromady s tím co máš od býv. majitele.Musíš se ale podívat jestli ten zámek navíc je na levou stranu.Pozná se to podle těch výstupků na boku aby se dal zámek zajistit ve dveřích.Možná by ti s tím rozebránim novějšiho typu mohl pomoc Prochy603.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dodávaný vložky zámku na klíč byly občas s takovym delšim tělesem (zákrytem na ovl.tyčku).

prave ta vlozka, co som vytiahol z dveri, je s tym zakrytom za ovladacou tyckou a tuto neviem rozobrat. aby som tuto rozobral, mohol by som vymenit vnutro tej vlozky a mal by som po probleme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pavol158 :) Tu mas foto aj NOVEJ aj starej vlozky zamku dveri.

mozem mi prosim tak este vysvetlit, ako mam tu vlozku rozobrat? je to ta vlozka na fotke vpravo (resp. v strede, podla velkosti obrazovky), s tym bocnym krytom. ak si uz o tom pisal, nenasiel som to. dakujem.

Editováno: , autor: pavol158
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
mozem mi prosim tak este vysvetlit, ako mam tu vlozku rozobrat? je to ta vlozka na fotke vpravo (resp. v strede, podla velkosti obrazovky), s tym bocnym krytom. ak si uz o tom pisal, nenasiel som to. dakujem.

Do tej novšej (stredna fotka) vložky neexistuje opravna sada. Da sa ale objednať podla štitku cela vložka za 27€. Trva to 7 dni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...