Přejít na obsah

1,6, 74kW - nadmerne dymenie z vyfuku v zapche


ajty

Doporučené příspěvky

ahojte, v priebehu mesiaca som 2x zaregistroval, ze pri stati v zapche cca 30-60 minut mi auto zacalo z vyfuku dymit bielym dymom. Klasicke pohynanie. 1-tka, neutral, 1-tka, neutral.... Stacilo prejst cca 500m a bolo vsetko v poriadku. Netusite, co moze byt za problem? Nechcem, aby mi v servise vymenili komplet auto.... len vonavy stromcek nechaju povodny. :-)

Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak v prvni rade bych asi vybral jinou trasu :) ty problemy co popisuje jsem mel drive na favoritu, a problem byl ten ze motor na volnobeh nechtel mazat a tudis se pridiral a podpaloval ventily. ono v zacpe a jak rikas pri jizde na judnicku starsi auta bezne vyvreli, tzn ze je tam pomerne velka zatez matoru a chladiciho systemu, a na volnobeh tedy cca850 ot je mazani velmi slabe. ---Ale to bylo jak rikam u favoritu, kde bylo jeste myslim zubove olejove cerpadlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...