Přejít na obsah

Radicka


Vytlacil

Doporučené příspěvky

Kluci, mam Fabku Joyku, do ktere se montoval chrompaket + maly kozeny paket. Po roce se mi zacal sloupavat dekor (imitace chromu) z radici paky. Mate nekdo obdobny problem? Resili jste to v ramci zaruky? Diky za info.

problémy nemám, ale vím, že na záruku tohle jde bez problémů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host Guest_P2M
Tak diky, auto je v zaruce, tak zkusim reklamaci. Uvidime jak to dopadne, ale je prava, ze servis bude zkouset, ze moc na ni "makam". Dam vedet jak to dopadlo.

normálně ti to musí vyměnit. Jeden čas se měnili řadicí páky u FRS - loupal se lak, co je přes vRS logo....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Mam Joy rok a 9 mesicu - 40t km a nic. Vse drzi tak jak ma a to jezdim kazdy den... To jsou mi ale zvlastnsti - ze by stesti na kus??? ;)

Wertheim: Presne tak jak pise Gil, kus si celou sadu a vymen to... je to otazka chvile a zvladne to uplne kazdy... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wertheim> Kup si kozenou radicku, jak ti radi kluci. Ta gumovo plastova co mas na fotce je fakt ale uplne hrozna. Ja jsem ji mel na aute z vyroby a odjel jsem s ni asi 50 km a sla do .....

Kdyz budes met kozenou, tak si na ni muzes menit kryty (placky) jako na telefonu :D . Chromova s cernymi rychlostmi, chromova s gravirovanymi rychlostmi, cerna s bilymi rychlostmi, RS se sesti rychlostmi podle nalady :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...