Přejít na obsah

Nehody


Dakie

Doporučené příspěvky

Za tento týden, kdy jsem najel skoro 2tkm jsem viděl policajty 2x. V obou případech to bylo u havárek. Jedna v Hrabyni - sestřelenej motorkář autem, nevím jak se stalo a druhá havárka byla v Mohelnici na sjezdu z dálnice, tam zase nějakej motorkář narvanej do svodidel. Akorát ho tam resuscitovali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za tento týden, kdy jsem najel skoro 2tkm jsem viděl policajty 2x. V obou případech to bylo u havárek. Jedna v Hrabyni - sestřelenej motorkář autem, nevím jak se stalo a druhá havárka byla v Mohelnici na sjezdu z dálnice, tam zase nějakej motorkář narvanej do svodidel. Akorát ho tam resuscitovali.

Mno co se tyce cajtiku u silnice,staci projet u nas statni silnici Znojmo - Lechovice a potkas je pomale kazdy den,muj rekord byl na teto silnici,ktera ma cca vzdalenost 14 KM,4 radarove hlidky a jedna normalni :p to jsem jeste nevidel ... :kol-52:

Nechapu,co z tak na husto nasazenych kontrol a radadru v autech maji,vzdyd kdyby to rozhazeli do 4 ruznych mist,tak je to lepsi ne ? Nekdy jsou to fakt masla.....

toto mi nepripada jako snaha o bezpecnost na silnici,tady jich je jak maku a jinde se jezdi bez pravidel s.p.

Cim mne nejvic dostali,bylo kdyz zakempil borec v betonove zastavce ,pomale hned za znackou obce a vrazil radar do okenka te zastavky,lidi ten nebyl vubec videt... lol tam vybrali snad kazdeho druheho,paaac znacka zacina cca 300 m od obydlene casti a je to navic mirne z kopce ;)

Nastesti jezdim pomale a tak me nenamerili..... lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar jsem primo z Celadne,ta zatacka je jedna z nejvetsich svinskych zatacek jakych znam,nejvic na hovno je,ze nejsou prvni co tam skoncili!:( Ale jedine jak se ti toto muze tam stat je vysoka rychlost!Nevypada,ale strasne vynasi!Nechapu proc tam nedaji svodidla!:(V tom aute byli brachove!:(

Není tam náhodou omezená rychlost? Jezdím tam dost často a zatím jsem neměl problém.. Jenže každý to tam kalí jak na závodech... no a stromy jsou proklatě blízko..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není tam náhodou omezená rychlost? Jezdím tam dost často a zatím jsem neměl problém.. Jenže každý to tam kalí jak na závodech... no a stromy jsou proklatě blízko..

Je tam 70km/h je to hned za kostelem tak 200m zkousel jsem tak lehce jak to pude a rycheji jak 110 to nejde to je hranice,ale pokud jeto jenom trochu namokle tak letis do prikopy jak strela!:(Samo vim co si muzu dovolit nic nejelo jenom jsem to chtel vyzkouset,nikoho bych neohrozil!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Je tam 70km/h je to hned za kostelem tak 200m zkousel jsem tak lehce jak to pude a rycheji jak 110 to nejde to je hranice,ale pokud jeto jenom trochu namokle tak letis do prikopy jak strela!:(Samo vim co si muzu dovolit nic nejelo jenom jsem to chtel vyzkouset,nikoho bych neohrozil!

no spis to zalezi na predpokladech auta, ne? Kdyz bude mit nekdo kvalitni gumy, sirku treba 255, super podvozek, nizko teziste, novy tlumice, tak si muze dovolit treba 140 :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
no spis to zalezi na predpokladech auta, ne? Kdyz bude mit nekdo kvalitni gumy, sirku treba 255, super podvozek, nizko teziste, novy tlumice, tak si muze dovolit treba 140 :palec2:

Zase musim uznat,ze na tom neco bude!Kamos mel octu 96kw ochipovanou se stavitelynm podvozkem gumama 18" sirka 235mm a ten si to tam dal ve 130-140!A druhy ma BMW 3 2,5 litr Tdi s M3 podvozkem a celou vybavou M3 rok starou a tomu se podarilo 150!Ja bych s nim nikdy nejel,ale on je pilot! Ti kluci meli Fabku RS,no fab RS je prome pojizdna rakev!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsme dneska zjistili, že u našeho hodně dobrého zákazníka měli tragédii. Na služebce se srazili s cisternou v protisměru. V autě jeli 4, jeden to nepřežil, jeden je na ARU a zbylí dva v nemocnici. Je to firma, která působí v Brně a Blansku. Kolegyně volala kvůli nějakému obchodu a trošku šok. Ten mrtvej byl rozvedenej, žil s partnerkou, která je v pátém měsíci a čeká dvojčata. Chudák ženská, nejen že přišla o partnera, ale navíc byt a všechno bylo jeho a dvojčata na cestě. :rip:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tam 70km/h je to hned za kostelem tak 200m zkousel jsem tak lehce jak to pude a rycheji jak 110 to nejde to je hranice,ale pokud jeto jenom trochu namokle tak letis do prikopy jak strela

No jestli jeli rychle, tak holt smůla. Naštěstí nepřibrali nikoho s sebou. Nehledě na to, že 70ka je až do Frýdlantu. Je to smutné, ale koledovali si.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...