Přejít na obsah

Nehody


Dakie

Doporučené příspěvky

tak sem taky přihodim dvě fotky jsou z minulyho týdne kdy sem se nachomejt k jedny nehodě chasnik v golfu usnul a bouchnul to do A6 a ta pak strčila ještě do BMW před sebou.naštěstí z toho všichni vylezli v pohodě.viník podle mě jel z pannenskyho tynce z tuning srazu a asi se moc nevyspal  :feve::feve::feve:

post-2444-1249016182_thumb.jpg post-2444-1249016190_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde se ti to přesně stalo? Byla mokrá silnice nebo to ulítlo na suchu? Někde jsem četl, že když je tam mokro, tak tam silnice

můžou mít takový vlastnosti, jako když jsou namrzlý.

Silnice byla suchá, bylo devět hodin večer, tu noc jsme se měli vracet do Čech. Jeli jsme na poslední nákup, znáte to, nakoupit známým nějaká piva, já ještě pro těhotnou sestru nějakou čokoládu, pak se vrátit na apartmán, ugrilovat masíčko, dobalit a vyrazit do čech... tak si tak jedu, sucho, teplo. Zatočím doleva, tam proti mně stojící audi skoro uprostřed křižovatky, tak dám mírně doprava a pak doleva zpátky... a v tom zadek v pejru, dávám kontra, abych nezapad do rigolu na druhé straně (to bych asi šel přes střechu), pod předními koly jiný asfalt než pod zadními, takže se chytají, kontra se chytlo až moc, tedy auto už neletí smykem doleva, ale bez smyku doprava, cca 2 metry a já už vim, že s tim nehnu. Slyšim ještě zezadu z auta "kurva", držim volant, vidim jak letěj airbagy a jak je všude kouř a smrad a holky křičej. Odpoutám přítelkyni co seděla vedle, pak sebe, zjistim že nejdou otevřít dveře, tak vylézám oknem. Motor pořád běží, vracím se vypnout motor, vzít si peněženku a volám asistenční službu, policie už byla na cestě.

Dnes jsem se byl na auto podívat, škoda 160 000 Kč, nevyplatí se opravovat, je hlá i střecha. Pohled do kufru není nic moc, pár piv + čokoláda + 40 stupňů... ani bych nechtěl, aby to opravovali. Z auta zmizel flash disk, brýle, přední světlo a ještě pár blbostí, pátrat po tom, kdo to ukrad nemá cenu. Počkám co pojišťova, policie, prodám vrak a buď si koupím kolo, nebo RS. Podle toho, jak to dopadne s řidičákem. Tak tohle je můj příběh. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak to fakt nevim .... o liazkach jen vim že to jsou nakladaky.. :smich: ...  jinak foceny to je na cestě z Loun směr Praha na první benzince u Chlumčan před takovym pajzl motorestem..... a ještě tam stojí dneska sem na ni koukal že i pracuje :-))))

Editováno: , autor: raca
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

znám oba dva jak řidiče tak spolujezdce oboum dvoum prošlo pod rukama hromady aut a každé po jejich lítání bylo zničeno

řidičův otec má známé a snaží se vše prý ututlat :( jo a o týden dříve mu byl taky prý naměřen alkohol za volantem ale neodevzdal řidičák

co dotat :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Trochu to oživím, i když už starší bouračkou, za to však mou.

post-43683-0-00583400-1294825812_thumb.j

Je to na výjezdu z dálnice D1 na Humpolec směrem od Brna. Na cestě byla kašička, já jsem skoro minul exit a tak jsem se na poslední chvíli natlačil z levého pruhu dálnice mezi kamióny do odbočky, tím mi nezbylo dost brzdné dráhy na tu zatáčku - je dost blbě klopená a je tam, myslím, dokonce 40km omezení rychlosti. Plně naložený kufr se v té zatáčce utrh, já to rovnal volantem doleva i doprava jak se dalo a sotva jsem si myslel, že je to dobré, protože auto se zklidnilo a jelo správným směrem, tak se přední kola dostala ze smyku, dostaly trakci a já zjistil, už pozdě, že kola nemám srovnané, tak mě to vyhodilo přes čumák do příkopy.

Editováno: , autor: Sakal77
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic se mi nestalo, ani odřenina, prostě nic. Jen druhý den mě bolel krk od toho, jak člověk mimoděk v té krizové situaci "zkřečuje" a zatne snad všechny svaly.

Jinak po převrácení na střechu bylo nejdřív hrobové ticho a pak jsem jen utrousil "do pr..." a hrabal se ven.

Jinak zbytek fotek je na http://bit.ly/hXWzc6

Editováno: , autor: Sakal77
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...