Přejít na obsah

Vzpomínka na druhý letošní sraz Superbů č.2


Sejis

Doporučené příspěvky

Tak malé ohlédnutí,dnes již za uplynulým druhým letošním Superb srazem.

Předně bych chtěl poděkovat VŠEM kdo na sraz přijel a že to byly leckdy pořádné dálky,jako v případech Víti /Vick/Bohumín a Vila /Laam/Bratislava :worthy

O počasí netřeba zde hovořit,neb bylo řečeno a napsáno dosti ;) a patrně bylo jedinou chybou na našem jinak myslím povedém srazu :palec2:

Rád jsem poznal nové tváře :palec2:lol:palec2::)

Jsem moc rád,že POHÁR ZA NEJPOČETNĚJŠÍ KLUB je v těch nejlepších rukách a to našich rukách :palec2: ,byt i za pomoci kamarádu ze Škodahomu,kterým za to patří velký dík a je pohár jejich ,stejně,jako náš :palec2::palec2: ..............kdyby se to opakovalo,vůůůůůbec bych se nezlobil :p:palec2::p

Na závěr mého elaborátu lol bych chtěl říci,že se těším na další srázek a přikládám cca 80 foteček :palec2: :palec2:

post-210-1248100177_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.. :) nejdříve se postavil první základní stan a velmi důležité pro chutové bunky GRIL a k němu připraveno 7 kg naloženého masíčka,které doufám všem chutnalo,neb jsem byl pochválen a požádán Clintem o recept na marinádu,se slovy,že lepší ještě nejedl... :):palec2:

post-210-1248101600_thumb.jpg

post-210-1248101817_thumb.jpg

post-210-1248101839_thumb.jpg

post-210-1248101871_thumb.jpg

post-210-1248101894_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem se konečně kamarádi dostal k netu,abych i já poděkoval Jirkovi za pěknej srázek a ještě za lepší kus masíčka co pro nás připravil.Nemělo to chybu,teda až na to počasí,ale to nám náladu nedokázalo sebrat :smich: Tak se to prohrabávám fotkama a jen zas si vracím do paměti fajn srázek.snad brzy bude další.

Díky kamarádi za příjemně strávenou deštivou sobotu.čusky :smich::palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kamarádi. Dobré časné ráno. Jen tak mě napadlo, jak by bylo na Světě krásně, kdyby jsme měli kolem sebe každý den aspoň jednoho Sejdu. Díky Jiříku. To bych se snad těšil i do práce. :smich:

oooo díky Ríšo :worthylol když něco dělám,chci aby mělo trochu úroven,pokud to jenom trochu jde :):palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...