Přejít na obsah

orig. sportovní podvozek


Luke288

Doporučené příspěvky

Lze teda sériový podvozek snížit (o těch cca 1,5cm) bez ztráty komfortu a bez enormních nákladů?

Ani jedno ani druhý-byť je otázka co jsou enormní náklady.Snížením podvozku ztratíš komfort, vždy to ztvrdne.Na začátek Ti doporučuji nasadit jen 17" kola a pneu 225/45 či 235/40 nebo 18" 225/40 a zkusit si to se seriovým podvozkem uvidíš, že to bohatě stačí.Seriový podvozek na OII je lépe vyvážený nežli sportovní v RS nebo v dodatkové sadě.Problém je hlavně v tlumičích-ztvrdnou již při první ráně na hrbolu, kdežto sériový při první ráně měkce propruží a přitvrdí až při druhé ráně.Samozřejmě můžeš koupit sportovní podvozek s podobnými parametry ale je to drahé a pro nornální jezdění nesmyslné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 let později...

A protože jsme oslavili takové velké výročí (300tkm), tak si auto zaslouží zase další vylepšení...

Tou bude komplet generálka podvozku

Protože auto bude mít přední a zadní spoiler z originálního příslušenství, tak jsem k tomu chtěl dát i origo sport podvozek PR-1JC, jenže ani přes ETKU jsem nebyl úplně schopen dát dohromady soupisku dílů.

Mám 2.0 TDI, předokolku, s ohledem na tlumení musím uvažovat trvalé zvýšení hmotnosti cca 100kg (v plánu je i webasto), takže standard bude vždycky o fous níže i nezatížený.

RS podvozek dávat úplně nechci, přeci jen ten už je nízko v základu a já tam chci občas i něco naložit.

Představa je snížení o -15-20 mm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...