Přejít na obsah

bojler

Doporučené příspěvky

Na většinu modelů se v poslední době nevztahovaly žádné participace od prodejců. U věrnostního programu to ale bylo jinak a prodejci nechtěli jít ani o korunu dolů. Jak je to teď u Trumfu nevím. Pokud nemáš oblíbeného prodejce z dřívějška, obejdi jich pár a uvidíš. Ideálně pak hoď výsledek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

279 900Kč je děsná cena? Vždyť je tam rozdíl 65 000Kč, Prima nemá ani tonovaná skla nebo radio. Části lidí se navíc vzhled po faceliftu nelíbí.

je to pořád super cena ale porovnání tour trumf 1.6(combi) VS Prima FL TSI (krátká) v tomdle dělá třeba 25000,- a to mi nepříjde moc dobrý...ok, nemá rádio, to není snad problém..combi někdo vyžaduje + mě nahrává dobrá cena!

Příjde mi to nepoměr, každopádně ted jsou ty ceny fakt dobrý v porovnáním před pár lety!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaký má význam srovnávat cenově dvě různé výbavy a u jedné přitom uvažovat combi a u druhé liftback? S takovou můžeme počítat naopak Primu TSI Drive jako combi za 374 900Kč a hned jsme dražší o 95 000Kč.

Mmimochodem, jak dlouhou dobu dodání máš na tu 1.4?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na většinu modelů se v poslední době nevztahovaly žádné participace od prodejců. U věrnostního programu to ale bylo jinak a prodejci nechtěli jít ani o korunu dolů. Jak je to teď u Trumfu nevím. Pokud nemáš oblíbeného prodejce z dřívějška, obejdi jich pár a uvidíš. Ideálně pak hoď výsledek.

Poslal jsem pár potávek asi 6 prodejcům a cena za Octavii trumf combi,1.6 mpi s černou metalízou a paketem trumf plus se pohybuje od 305 DO 295 tis.Zkoušel jsem Prahu,Olomouc,Ostravu,Znojmo a nejlevnější nabídka je právě ze Znojma.Čekal jsem ale větší rozdíl mezi nabídkami.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro inspiraci - Yeti Smile, k výbavě Active přibývá

  • Disky NEVIS z ľahkých zliatin 7,0 J x 16 (215/60 R16) - 4ks
  • Metalíza
  • Klimatizácia s mechanickou reguláciou
  • Klimatizovaná odkládacia schránka pred sedadlom spolujazdca
  • Rádio BLUES (1 DIN) s CD a čítaním MP3 (4 reproduktory + anténa)
  • El. ovládané a vyhrievané vonkajšie spätné zrkadlá
  • Diaľkové ovládanie centrálneho zamykania (2 sklopné kľúče)
  • Tempomat
  • Palubný počítač
  • Lakťová opierka JUMBO BOX s audiovstupom
  • Výškovo nastaviteľné predné sedadlá
  • Bedrové opierky v sedadlách vodiča a spolujazdca
  • Ochranné bočné lišty čierne
  • Predné hmlové svetlomety
  • Tónované zasklenie

Jak popisky napovídají, jde o akční model pro Slovensko. Pouze motorizace 1.2/77kW, 1.4/90kW a 2.0/81kW 4x2, cena začíná v přepočtu na cca 360 000Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslal jsem pár potávek asi 6 prodejcům a cena za Octavii trumf combi,1.6 mpi s černou metalízou a paketem trumf plus se pohybuje od 305 DO 295 tis.Zkoušel jsem Prahu,Olomouc,Ostravu,Znojmo a nejlevnější nabídka je právě ze Znojma.Čekal jsem ale větší rozdíl mezi nabídkami.

Co už prodejci nesmí při slevách sáhnout na bonusy, tak ty slevy z marží už nejsou tak zajímavé a v podstatě se od sebe moc neliší, a to i když velkoodběratelé mají tak jak to bývá od ŠA lepší ceny. Takže ty velké slevové výkyvy už opravdu nečekej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je teda pravda.Cena se liší minimálně.Je to v tisícovkách.Našel jsem jednu ,sice bílou ,ale za 285 tis i s paketem tour plus.Ted jen se rozhodnuot.Ještě trošku vyčkávám,jestli se náhodou neobjeví tento model i v dieslu.Ze začátku psali,že se bude vyrábět i v dieslu pro jiné země,ale toho se asi u nás nedočkám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím,že čekání na verzi s naftovým motorem je zbytečné.Pro náš trh už těžko bude, jednak 1,9 TDI nesplňuje ty idiotský ekonormy a novější motorizace (1,6/2,0 TDI) by jim minimálně požrala zakázníky facelift verze ,která je s naftovým motorem oproti tource o dost dražší a to se asi ŠA nehodí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

V ceníku je definitivně Citigo s pět dveřmi za očekávaný příplatek 10 000Kč. Srovnání s Fabií vypadá docela zajímavě:

Citigo 1.0/44kW Elegance 219 900Kč

Fabia 1.2/44kW Ambition Magic 229 900Kč

Citigo navíc:

  • ESP
  • boční airbag je i pro hlavu předního cestujícího
  • možnost zadních senzorů a koženého paketu za 5000Kč

Fabia navíc:

  • záruka na 4roky/60 000km
  • sunset
  • 2 repro navíc

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dodací lhůty na Citigo 5dv. do výroby jsou 3-4 měsíce.Jde to i uspíšit,pokud je auto na určitý týden ve výrobě,v tom případě dodací lhůta 10 týdnů.Sleva na auto do výroby 10 000 Kč,předváděcí 20 000 Kč.Do ČR se dodává cca 20 ks týdně.Sleva na auto do výroby je 3% včetně dopravy a pojištění.

Editováno: , autor: Dix1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Golf přišel s akcí Comfort Edition, 1.2TSI/63kW s hodně bohatou výbavou za 329 000Kč, 77kW za 353 900Kč. Jak tak pomalu končí cyklus Trumf&Magic, pomalu přichází Popular a dobíhá Octavia, asi to bude zajímavé jaro/léto/podzim.

Netýká se to úplně Škody, ale je to dost zajímavé srovnání http://www.vybermiau...25598ad70f47e8e

Nejlepší je výrazně horší zrychlení u Hyundaie při výrazně vyšším max. výkonu...

Editováno: , autor: bojler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen tak pro srovnání půl roku staré vyjádření pana Pečenky ze škodovky, zdroj www.autofox.cz/index.php?idx=23091

"Ve 2H se Škoda zaměří především na soukromé osoby. „Rozhodně nechceme zvyšovat prodeje snižováním cen. Budeme uvádět akční modely a výbavové pakety. Ve 3Q představíme také jedno překvapení,“ naznačil Pečenka s tím, že nepůjde o akci typu šrotovného."

Odměňte se novou je reálně šrotovné, jinak se až na Yetiho a Octaviu TSI Drive, prosincové zlevnění Fabie Magic, Roomsteru Magic, Touru a Yetiho Fresh vcelku trefil :)

Mimochodem, Fabia by měla údajně dostat v blízké době trochu jiný ceník.

Budou dražší nebo levnější. Nemáš podrobnější info ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Akční model Champion:

Fabia Easy – motorizace 1,2 HTP/44 kW (+ navíc v ceně centrální zamykání, rádio Blues a rezervní kolo) za cenu 200.900 Kč.

Fabia Active – v motorizacích 1,2 HPT/51kW (za 224.900 Kč)

a 1,4 MPI/63kW (za 234.900 Kč), (+ navíc má klimatizaci, centrální zamykání, rádio Blues a rezervní kolo)

Fabia Ambition – 1,2 HTP/51kW (za 239.900 Kč) a druhou nabízenou motorizací je 1,2 TSI/63kW za 259.900 Kč.Tento model je obohacen oproti standardní výbavě o klimatizaci, rádio Blues, rezervní kolo, litá kola 15“, loketní opěra vpředu, tempomat, SunSet (zatmavení skel od B sloupku)

U verze kombi je oproti zmíněnému navíc podélný střešní nosič v černém provedení a nabízí ve v Activu a Ambitionu (bez výbavy Easy). Ceny kombi verzí jsou vždy + 10.000 Kč.

Dalším akčním modelem je Roomster Champion.

Startovací cenou tohoto vozu je 244.900 Kč při motorizaci 1,4 MPI (Active) a s touto nadstandardní výbavou: klimatizace, rádio Blues, rezervní kolo, střešní nosič černý, el. ovládání oken vpředu a centrální zamykání a přední mlhová světla.

Druhou variantou je Roomster Champion Ambition 1,2 TSI/63kW, který je dovybaven klimatizací, rádiem, rezervním kolem, střešním nosičem, litými koly 15“, SunSetem, síťovým programem, malým koženým paketem a loketní opěrkou v ceně 264.900 Kč.

Nejde kombinovat s pakety Sport I a Sport II.

Editováno: , autor: Dix1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akční model Champion:

Fabia Easy – motorizace 1,2 HTP/44 kW (+ navíc v ceně centrální zamykání, rádio Blues a rezervní kolo) za cenu 200.900 Kč.

Fabia Active – v motorizacích 1,2 HPT/51kW (za 224.900 Kč)

a 1,4 MPI/63kW (za 234.900 Kč), (+ navíc má klimatizaci, centrální zamykání, rádio Blues a rezervní kolo)

Fabia Ambition – 1,2 HTP/51kW (za 239.900 Kč) a druhou nabízenou motorizací je 1,2 TSI/63kW za 259.900 Kč.Tento model je obohacen oproti standardní výbavě o klimatizaci, rádio Blues, rezervní kolo, litá kola 15“, loketní opěra vpředu, tempomat, SunSet (zatmavení skel od B sloupku)

U verze kombi je oproti zmíněnému navíc podélný střešní nosič v černém provedení a nabízí ve v Activu a Ambitionu (bez výbavy Easy). Ceny kombi verzí jsou vždy + 10.000 Kč.

Dalším akčním modelem je Roomster Champion.

Startovací cenou tohoto vozu je 244.900 Kč při motorizaci 1,4 MPI (Active) a s touto nadstandardní výbavou: klimatizace, rádio Blues, rezervní kolo, střešní nosič černý, el. ovládání oken vpředu a centrální zamykání a přední mlhová světla.

Druhou variantou je Roomster Champion Ambition 1,2 TSI/63kW, který je dovybaven klimatizací, rádiem, rezervním kolem, střešním nosičem, litými koly 15“, SunSetem, síťovým programem, malým koženým paketem a loketní opěrkou v ceně 264.900 Kč.

Nejde kombinovat s pakety Sport I a Sport II.

Záruka tam není? To se ani nedivím, s TSI takových problémů, tak se alespoň na něčem zahojí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes mi napsal můj prodejce,že Octávia tour už nejde objednat do výroby,že už jsou jen skladovky.To je paráda.Já jsem si jí nestihl objednat.

Ještě by mělo jít některé objednané kusy upravit. Championy by měly být oficiálně představeny během příštího týdne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...