Přejít na obsah

bojler

Doporučené příspěvky

Je tento typ litých kol (z modelu Visage) možný v rámci příslušenství pořídit v ČR?

Jednou jsem na ně narazil v konfigurátoru u Roomsteru, ale při zvolení kol dostal 3D model černá plechová kola bez poklic, o den později jsem chtěl udělat koláž pro toto vlákno, ale již nebylo možné zvolit tento model kol.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sytic - nejdou mne otevrit pdfka k prislusenstvi, kazdopadne etka zatim mlci. velmi podobna jsou kola antia z rapidu

 

jinak pripravuje se nova verze konfiguratoru. pribyl seznam vybranych vybav a kategorie "prodejce doporucuje". v jednotlivych krocich se ukazuje cena exterieru a interieru, priplatkovych vybav v zaverecnem kroku. jinak jsem si niceho dalsiho moc nevsiml.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bojlere , jestli se jeste muzu zeptat , pokud si pamatujes jak vesly nove znaky na fll a roomster byly vypustene v obeh i fotky jedne cerno cervene fabie a jedne bilo cerne , jde mi o ten polep co mely a hlavne o listy co mely na dverih ... nevis zda se neco takoveho dostane i do prodeje ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U toho Yetiho jde jen o přejmenování akčního modelu Trumf, zřejmě kvůli reklamní kampani. Jedinou změnou je zařazení dvou motorizací u verze Active:

 

  • 1.2TSI/77kW 349 900Kč
  • 1.4TSI/90kW 373 900Kč
  • 1,6 TDI/77 kW GreenLine 409 900Kč
  • 2.0TDI/81kW 403 900Kč
  • 2.0TDI/81kW 4x4 449 900Kč
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...