Přejít na obsah

Moravská hospoda


Woody

Doporučené příspěvky

No tak co povite noveho? Jak jsem cet toz Ludan chodi kajsik vymetat kominy a Funes pise ze 4,5km byla drina...toz to typuju ze to auto tlacil a mozna i do kopce. :_icon_smich2:

Čau Bruno,auto jezdí jak má,zítra jde na STK,tak jsem zvědavý jak dopadne...

Diody mam už i v přední kapotě..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak s tím nasím minisrazem??? Kdy a kde to spácháme? Ještě nám tu chybí pan Hoblík :)

No to ja vubec netusim, jednak me nenapada kaj si ten srazek udelame a v kolik hodin, bo ja jsem doma az kolem te 15 hod a cesta tam do vasich koncin bude trvat cca hodku. A co zajit na to jidlo do Olmika? treba o vikendu? To zase nemuze hoblik co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:-)no chodi to tam asi tak ze se sejde banda cca 10-15 lidicek, pokecame, sedneme ke stolu, a pijeme, zereme a kecame .) tendle sraz je primarne koncipovan jako kecacka u stolu, jelikoz venku uz to stoji za prd. ale treba ja tam jedu s zenou a autem :)nekteri totiz rikaj ze je to sraz bez aut kvuli alko.....

Pizzerie se jmenuje Max . web : Hier

Adresa tam je .)tak si to vygooglete .)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...