Přejít na obsah

Moravská hospoda


Woody

Doporučené příspěvky

No ja nevim kde to je na pul cesty, nemam tucha ani kde presne zijete a jak je to daleko. Tak neco vymyslete a napiste. Luda to ma zmapovane v cele CR kolem vsech kominu. Tak ja uz musim jit zalehnout, vymyslete to mist o a cas a napiste mi presne souradnice a cas, ja uz se na to zitra kouknu a pripadne na to misto dojedu. Jeste bych brzy rano napsal. Zatim se mejte. Nebo mi napiste zda pojedem na tu vecu.Ale jak rikam, lepsi by to bylo nekdy o vikendu at je vice casu i na pokec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Baška, Ostrava okolo komína, Olomouc okolo komína, Šumperk okolo komína, Olomouc okolo komína, Ostrava okolo komína, naložit Asana a domů :D

okolo komína-po městě :)

Jestli jezdíš do Olmika tak to protáhni do Kojetína aspon na kafé, nebo zajdeme třebe na oběd.....Néééé
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kdyz y neprselo , muzu do toho Jicina dofrcet. Tak kolem 15:40 hod bych tam byl. Jeste ale nevim kde presne se sejdeme ja to tam moc neznam.

ale znam tu benzinku. tady jsou souradnice. 49°36'11.94"N; 18°0'24.85"E

zadej do vyhledavace v mape atlas. Toz tam treba dame srazek v 15:45hod. ok. A dnes, at tam necekam a nejsem tam sam. :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toz byljsm doma raz dva, jak jsem se nabudil tim Tvojim vykonem toz jsem tomu slapl na pedal... :smich:

koukal jsem na to vydeo. a je to uplne v haji, neco jsem tam mel blbe nastavene a nejde to pomalu ani vydet. No to me teda nastvalo. Priste se ale polepsim a vemu kameru. :palec2:

Jinak fakt brutalni svezenicko. :palec2: :palec2: :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ludan : Ty mas pokazde kdyz nekde zastavis neco noveho krome kilometru, jsi zapomel na tu vodu, vis jakou musi mit z ni motor radost ? ale ted vazne, to si tomu dal po ceste tak pohulit ze se mu nechtelo startovat ?ja sem jel domu pomalu jak zelva, sem si rikal ze me jiste nekde dostihnes a ty nikde tak sem se aj bal jeslti se ti neco neprihodilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kua to video me ale fakt stve...Tomas s tim letel jako na nejakem zavode. Opravdu se snazil aby to jelo co nejluxusneji. :palec2:

Ludo, zavcasu to nechej opravit, nebo se neco muze podelat jeste vic. Muze se naplnit valec vodou a je prusvih jako das...nevim co se presne muze stat ale muze to v motoru nadelat asi poradnou paseku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...