Přejít na obsah

Moravská hospoda


Woody

Doporučené příspěvky

nazdar panove, pro samou praci jsem nemel cas ani zajit na net. Procetl jsem si to zpetne a s tim vykradenym autem od krtka, toz to je mezec. To je opravdu na prez drzku lopatou na uhli. A pichnout mu jeste do prdele posrane vidle. Zase nejaka fetka zhulena co nemela na fet.

Krtku a jak jsi na tom nyni, uz jsi to nejakym zpusobem zprovoznil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nezprovozniil....zatim mě to stalo 1000,- za odtah do škodovky, protože jsem nemohl nastartovat, protože tam asi něco zalomil ve spinaci skřině tak tam nemožu ani strčit klič a točit volantem....prej oprava a vyměna zamků by mě přišla na 6000,- (a ta cenu, že mi tam zas dají obyčejny kliče bez vystřelováku), protože objednavaji nahradni dily podle VIN čisla....tak jsem je s timhle poslal do prdele....řekl jsem jim, že si objednam tu sadu zamku tady na foru a že oni mi to akorat zprovozni...poslal jsem spineshankovi objednavku na sadu zamku a až mi ju pošle tak mi ju namontujou...což bude nejdřív ve středu...asi tak...ja necham firmu vydělat ve prospěch ekonomicke krize...ale, aby mi řekl, že 1ks vystřevak stoji 1500,- tak s tim ať jde do **** ..jsem mu na tvrdo řekl, že za 1500,- mam celou tu sadu, ve které je 2ks vystřelovaku, 1x spinačka, 1x dveře a 1x kastlik spolujezdce, kterou potřebuju k opravě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...