Přejít na obsah

Moravská hospoda


Woody

Doporučené příspěvky

To je pech...Tet budes mit drzacek a nebude co do neho... :smich:

Ale vazne, jsou to sv.....Nez aby nekde hlidali na parkaci zda ekdo zrovna nevykrada auta, toz to se schovavaji jak mali parchanti a cekaji na lehce vydelane kacky.

Je to takovej parazit clovek je zivi z dani a jeste jim je malo a tak se snazi aby Te jeste poradne oskubali. :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krtku, tak to dost nasere, přitom bych řekl, že tam je taky 70 km/h, taky ve zmíněném úseku jezdím stejně, pokud tedy myslíme ten stejný :-D. Vždycky mi píská GPSka, že to je místo výskytu uniformovaných. Litřík za 63 km/h je celkem dost, smradi a ještě body. Kdyby raději honili zloděje a neotravovali slušné lidi. Jinak držák nápojů je supr věcička, taky jsem si ho nainstalil a konečně se mi plechovky neválejí všude možně po autě, potom to tam vypadá jako v pojízdném bufetu :-D

Luďku, kdy dáme sraz? Domluvíme se ohledně nějakého toho noťasu, ideálně zase v Tescu :-)´, mají tam WiFi, takže můžeme projít různe nabídky a něco vymyslet :)

Editováno: , autor: Dr. Zoidberg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To si dostelujes aj sam, s tim se neda moc delat. sundat tunel a pritahnout tu matku co sponuje lanka. tak aby jsi pri povolene otocil kolama a jak mile cvakne prvni zub, at uz citis v kolech treni. No a jinak asi moc nenadelas. Mas to nedavno nove a tak si musi tez trochu sednout a zajet se. ja jsem to pred technickou delal tak ze jsem vzdy zatahl rucku a par metru jsem s ni pojezdil a nekolikrat jsem to tak cas od casu udelal a ono se to na technicke chovalo celkem slusne, nic nikdo nerikal a brzdilo to temer stejne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bruno dodal naprosto přesný návod :palec2:

No to jsem teda dobrej... :smich: to je jen moje zkusenost s rucni brzdou a doladenim. Jinak asi na to nic poradneho neni.

Jeste jak mi to v lete piskalo , stejne jak kdyz brzdi vlak ve stanici, toz jsem je rozebral a lehce prejel smirkem desticky a kotouce odmastil uz to je ok? :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to jsem teda dobrej... :smich: to je jen moje zkusenost s rucni brzdou a doladenim. Jinak asi na to nic poradneho neni.

Jeste jak mi to v lete piskalo , stejne jak kdyz brzdi vlak ve stanici, toz jsem je rozebral a lehce prejel smirkem desticky a kotouce odmastil uz to je ok? :palec2:

Na co ty potřebuješ nějaký mechaniky? :D Opravdu na to nic jiného není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...