Přejít na obsah

kola z Octavie na Fabku


rico

Doporučené příspěvky

Zdravím,známý mi nabízí na mou Fabinku 15 palcová kola z octavie za 5000kč bez pneu!!myslíte že je to dobrá cena??a jaký pneu mám na ně dát když mám ted na fabce 185/60 R14!!!A ještě otázečka,zvýší se spotřeba??Vůbec se v tomhle nevyznám děkuji!!doufám že se mi podaří vložit obrázek,jsem tu prvně!!

post-7-1144913828.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,známý mi nabízí na mou Fabinku 15 palcová kola z octavie za 5000kč bez pneu!!myslíte že je to dobrá cena??a jaký pneu mám na ně dát když mám ted na fabce 185/60 R14!!!A ještě otázečka,zvýší se spotřeba??Vůbec se v tomhle nevyznám děkuji!!doufám že se mi podaří vložit obrázek,jsem tu prvně!!

Ta cena mi přijde vysoká za jetá kola, ale záleží na stavu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám tyhle kola na zimu, na léto bych do nich asi nešel, leda by byly odost lacnější ;)

ja jsem ti je dal za libovku :p:p

Já chci taky kola za libovku, nejlépe od P2M, když je tak pěkně vyčistil. :D

není problém, klidně se pro ně staf :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a nemate nekdo fotku jak tyhle kola vypadaji na fabce??nejak si je tam nedovedu predstavit i kdyz se mi ta kola libi!!mozna me matou ty veliky pneumatiky:-(

Dnes jsem na ulici zahlédl a speciálně pro tebe mobilem nafotil. Pro inspiraci to bude myslím stačit. -_-

post-7-1145035371.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,známý mi nabízí na mou Fabinku 15 palcová kola z octavie za 5000kč bez pneu!!myslíte že je to dobrá cena??a jaký pneu mám na ně dát když mám ted na fabce 185/60 R14!!!A ještě otázečka,zvýší se spotřeba??Vůbec se v tomhle nevyznám děkuji!!doufám že se mi podaří vložit obrázek,jsem tu prvně!!

Jestli se ti líbí. Jestli budeš kupovat nový pneu, asi tak za 5 - 6 tisíc, dohromady

ti to dá už 11. Za tuhle cenu seženeš i kola z RS s 80% vzorkem.

Cena není nijak výhodná. 15" seženeš už i pod dva tisíce - nové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdo by chtel P2Movo vosklivy kola :-)

Já bych je klidně zkousnul. :D Dost by se mi i líbily kola z OI RS, ale ty už má na kombíku mr.pecoun, tak se nechci opičit. Problém je, že to zatím nechci snižovat, ale i bez toho to vypadá pěkně. ;)

To je přesně muj problém ají by se mi líbily 16-ky ale přesně tak pokud to má vypadat pěkně chce to jít s autím trochu dolu...a to už je zase hodně zásah do financi nejen koupit 16ky kola a pružiny ale guma na 16ku je také nepoměrně o dost dražší než na 15ku...holt rozmě r 195/50 R 15 je super vyhodnej co se týče nákupu nových pneu...

Je to možná trochu OT ale jen by mě zajímalo když dám 16ky kola+ pružiny -35 o kolik bude auto celkově nižší než na seriových pérech a na stavajících kolech 195/52 R15 ? Děkuji :)

Jsem občas donucen stávát v garáží kde když zajíždím tak mám od předního narazníku tak cca 2cm..tak proto se ptám :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,známý mi nabízí na mou Fabinku 15 palcová kola z octavie za 5000kč bez pneu!!myslíte že je to dobrá cena??a jaký pneu mám na ně dát když mám ted na fabce 185/60 R14!!!A ještě otázečka,zvýší se spotřeba??Vůbec se v tomhle nevyznám děkuji!!doufám že se mi podaří vložit obrázek,jsem tu prvně!!

Jestli se ti líbí. Jestli budeš kupovat nový pneu, asi tak za 5 - 6 tisíc, dohromady

ti to dá už 11. Za tuhle cenu seženeš i kola z RS s 80% vzorkem.

Cena není nijak výhodná. 15" seženeš už i pod dva tisíce - nové.

hm,no právě ja nový ani nějak moc nechci,nejlepší by pro mě bylo koupit je lehce jety a uz i s pneumatikama!jo za ten obrazek diky,myslim ze na fabce vypadaji dobre,ale jak kolega rika musel bych koupit jeste nove pneu!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a nemate nekdo fotku jak tyhle kola vypadaji na fabce??nejak si je tam nedovedu predstavit i kdyz se mi ta kola libi!!mozna me matou ty veliky pneumatiky:-(

Dnes jsem na ulici zahlédl a speciálně pro tebe mobilem nafotil. Pro inspiraci to bude myslím stačit. -_-

Tak to je hnus....vobec sa mi to nepaci...Neasuje to tam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...