Přejít na obsah

PP-sám se přepíná na teplotu...


virgin

Doporučené příspěvky

Mam 6/05 combi ambiente+výbava xenon.,dálka,8 repro,cd synp.,atd.. a co se týče gongu při poklesu venkovní teploty pod 4 až -5 stupně, tak jsem to sledoval a někdy se zvuk ozve a někdy ne. Když za jízdy klesne teplota tak zvuk zazní.A když startujete a je již teplota nízká tak někdy zazní a někdy ne.Na začátku v zimě to zaznívalo v průběhu zimy už moc ne, teď na Jaře to zase párkrát gonglo. Jako by to sledovalo dlouhodobě teplotu. Tak nevím.... Ahoj ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u mna je to tak:

Pri startovani v rozmedzi -7 az +4 sa mi prepne na teplomera blika asi 3-5s bez zvukoveho prejavu.

Pocas jazdy ak teplota klesne pod +4 tak zagonguje.

Pocas jazdy ak teplota stupne napr z -12 k telote -6 tak tiez zagonguje

ak sa pohybuje v rozmedzi -7 az +4 tak negonguje, ani sa nic nedeje, iba pri startovani sa same prepne.

Teplota +4 a -7 nieje pevna zalezi od toho z ktorej strany sa k nemu blizi ci z plusu ci z minusu.

Je to spravene dost rozumne.

Co sa tyka pipania pri skoro prazdnej nadrzi, tak v tom nevidim problem,

jazdim tak ze mam od 1/3 nadrze hore, takze mi to piplo tak vtedy ked som kupil auto :p

MR04

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Mě to teda pípá a někdy mě to dost štve, jedu si svou klidnou pohodovou jízdou, naprosto v pohodě a v tom gong "bilk, blik, blik" -4C, v té chvíli myslím na to nejhorší že se mi rozsvítila kontrolka poruchy motoru, a tento nepříjemný varovný tón hlásí "ihned zastav motor hrozí zničení", jenže když se podívám na displej, kde je informace pouze o teplotě, tak mě to akorát nasere, proč indikovat takovou drobnost takovým varovným tónem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...