Přejít na obsah

LED denne svetla z RS facelift


Cjoctavian

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

potreboval by som poradit od niekoho kto to uz robil: menil som naraznik za OII RS face a mam zapojeny kontakt 1 na plus, 2 na minus ale neviem kam treba potiahnut kontakt 3.

Skusali sme to dat na pin 26 a 44 v BCM podla schemy ktora je v tomto vlakne a aktivovali v diagnostike ale aj tak to nefunguje ako ma

Vie mi niekto poradit ako to ma byt presne spravene? kam tiahnut kabel z pozicie 3 z laveho modulu led na ktory pin v BCM a kam tiahnut kabel z praveho LED modulu z pozicie 3 na ktory pin v BCM? a potom ktory bite v ktorom byte treba zmenit aby to fungovalo? dakujem za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Ahoj, tak minulý týden jsem se pustil do přestavby OII FL 2009 na RS nárazník. Mlhovky i LED světla sice fungují korektně (LED denní svícení na plný výkon a při zapnutých potkávačkách LED zeslábnou), problém ale mám s hláškou na MaxiDOTu. Nahodile na mě vyskakuje hláška "Zkontrolujte pravé přední obrysové světlo". Divné je, že nesvítí vždy, pouze někdy. Dva kontakty LED svícení jsou zapojené místo původního denního svícení a třetí kontakt je zapojený na obrysová světla. K LED světlům jsem předřadil odpor, ale nepomohlo to, navíc mě zaráží, že problém hlásí pravé obrysové světlo. Taky mě napadá, jestli tam ty odpory nebudou dělat nějakou neplechu (aby se moc nehřály). Můžete někdo poradit kde by mohl být problém? Dá se to ošéfovat nějakým přeprogramováním? Poradí si s tím v autorizovaném servisu? Předem díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 4 měsíce později...

prečítal som celé vlákno, ale aj tak nie som si istý, ktorá varianta zapojenia je správna, poprosím vás dat to tu niekoho, kto to má urobené a bez chybových hlášok normálne do bodov čo treba urobiť

 

1. zapojenie káblov (akej farby je parkovačkový kábel ktorý treba stiahnuť k LED dennému?)

2. nakódovanie???

3. ...

 

 

 

13.01.2014 - bol som to dať skúsiť nakódovať, či je možné mi to prepnúť na ten "RS mód" - že mne sa to nedá, že by bolo nutné vymeniť tu "BCM jednotku" ja mám rok výroby 05/2010 Elegance - je možné, že mi to auto nepodporuje, alebo mi chce len predať tu jednotku za 100€? dik

Editováno: , autor: djtombstone
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 rok později...

Takze zapojeni je takle?

 

Denní svícení RS?

 
7 T52aa/7 - neobsazeno
8 T52aa/8 - neobsazeno
nebo takle?
48 T52ac/48 - výstup pro žárovku světla pro denní svícení vlevo
49 T52ac/49 - výstup pro žárovku světla pro denní svícení vpravo
 
 
 
 
 
Ted mam zapojeno na a nefunguje to :
48 T52ac/48 - výstup pro žárovku světla pro denní svícení vlevo
49 T52ac/49 - výstup pro žárovku světla pro denní svícení vpravo
 
 
 
 
Editováno: , autor: jtfcobra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...