Přejít na obsah

geometrie


Host JardaB

Doporučené příspěvky

fabka2004: Neviem ale ci byvaju aj akcie s plechacmi, ja som mal skor na mysli hlinikace. Len tak namatkovo som si dal stranku Mikony www.mikona.sk a aj tam maju akciu na letne + disky. Aj ked tam maju Barum a tie by som si ja asi nekupil. Ako som pisal treba sa poobzerat.

proč zrovna ten barum ne??, já právě snima(bravuris 195/50/15) mám snima velmi dobrou zkušenost ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kamoš bydlí v jablunkově a jel koupit pneu i s diskama na slovensko a ušetril asi 1500kč

muže tu nekdo ze slovenska dát ceny běžnych pneu a disku na fabulu :horse:

Tak to sa mi nejako nezda. :disgust: Ja osobne som kupoval letne aj zimne gumy , obe sady z Ciech a vyslo ma to podstatne lacnejsie.Tvoj kamos asi nepreluskal poriadne internet.Stravil som na nom viac ako mesiac,kym som sa odhodlal ku kupe s vedomim,ze uz lacnejsie nenajdem.A to som obehal aj skoro vsetky pneuservisy v okoli.Pre porovnanie som vybral jednu slovensku a jednu cesku stranku.Moja skusenost je taka,ze na ceskych strankach maju vecsi vyber, lepsie ceny a aj sluzby sa mi zdaju lepsie. -_- Letne gumy mi prisli za dva dni od objednania.Islo to z Prahy na vychod Slovenska a dovoz bol zdarma. :specool:

hod sem link kde si nakoniec kupoval pneu...

dik -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fabka2004: Neviem ale ci byvaju aj akcie s plechacmi, ja som mal skor na mysli hlinikace. Len tak namatkovo som si dal stranku Mikony www.mikona.sk a aj tam maju akciu na letne + disky. Aj ked tam maju Barum a tie by som si ja asi nekupil. Ako som pisal treba sa poobzerat.

proč zrovna ten barum ne??, já právě snima(bravuris 195/50/15) mám snima velmi dobrou zkušenost ;)

za seba mozem povedat ze ked pozeram testy pneu kde testuju barumky aj matadorky, tak su vzdy na konci rebricka, tak neviem neviem, skor sa orientujem na stred rebricka, resp vyssie..

a tam som ziadnu barumku resp matadorku nevidel.

Zase zalezi co od pneu ocakavas.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je na geometrii nějaká záruční doba.

no já když byl na první garančce v 15 tkm a reklamoval špatnou geo, bylo mi řečeno že reklamovat se dá do 3 t km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fabka2004: Neviem ale ci byvaju aj akcie s plechacmi, ja som mal skor na mysli hlinikace. Len tak namatkovo som si dal stranku Mikony www.mikona.sk a aj tam maju akciu na letne + disky. Aj ked tam maju Barum a tie by som si ja asi nekupil. Ako som pisal treba sa poobzerat.

proč zrovna ten barum ne??, já právě snima(bravuris 195/50/15) mám snima velmi dobrou zkušenost ;)

za seba mozem povedat ze ked pozeram testy pneu kde testuju barumky aj matadorky, tak su vzdy na konci rebricka, tak neviem neviem, skor sa orientujem na stred rebricka, resp vyssie..

a tam som ziadnu barumku resp matadorku nevidel.

Zase zalezi co od pneu ocakavas.....

nevim testy moc nesleduju, protože tam stejně vždycky testujou rozměry uplně jiný než potřebuju, a vim jaký mám sčim zkušenosti, a nemám duvod psát blbosti nebo si něco vymejšlet ;) , mě je to uprd.le :ph34r:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tou geometrií je trochu problém. Mě taky auto táhne doprava, mám najeto 48.000 km. Ve Škoda servise v Liberci chtějí za geometrii 1.500 Kč  :wacko:  a za obyčejnou sbíhavost 400 Kč. Jak říkám, táhne mi to doprava, tak jsem za 400Kč nechal tu sbíhavost udělat.

A rozdíl? Vůbec žádný, jen jsem o 400 Kč lehčí.

zajeť liberce do Barumu(jakoby pod ještědem), tam sem byl na geošce loni a tušim někde za 500-600,-kč, letos tam mám vplánu jet zas(až spustim auto níž ;) )

Do Pneumaxu jsem jezdil s bejvalým renaultem a goemtrie stále rozvných 400 Kč. Teď co mám fabuli tak jsem to chtěl mít pro svůj vnitřní klid udělané pod vlajkami u Kučery, tak asi zase hodně rychle začnu jezdit do Pneumaxu.

Vlajky evidentně nic neznamenají......

nemyslim pneumax, ale přímo origo servis Barum, nevim přesně ulici, ale je to prověřenej servis, dělaj tam geošky pro ABI-Tuning(k těm jezdim, a řikaliy že tam sou nej)-tak jim věřim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kamoš bydlí v jablunkově a jel koupit pneu i s diskama na slovensko a ušetril asi 1500kč

muže tu nekdo ze slovenska dát ceny běžnych pneu a disku na fabulu :horse:

Tak to sa mi nejako nezda. :disgust: Ja osobne som kupoval letne aj zimne gumy , obe sady z Ciech a vyslo ma to podstatne lacnejsie.Tvoj kamos asi nepreluskal poriadne internet.Stravil som na nom viac ako mesiac,kym som sa odhodlal ku kupe s vedomim,ze uz lacnejsie nenajdem.A to som obehal aj skoro vsetky pneuservisy v okoli.Pre porovnanie som vybral jednu slovensku a jednu cesku stranku.Moja skusenost je taka,ze na ceskych strankach maju vecsi vyber, lepsie ceny a aj sluzby sa mi zdaju lepsie. -_- Letne gumy mi prisli za dva dni od objednania.Islo to z Prahy na vychod Slovenska a dovoz bol zdarma. :specool:

hod sem link kde si nakoniec kupoval pneu...

dik -_-

Tu je jedna,ale su aj ine , alebo.Schvalne som vyberal len stranky s najzaujimavejsimi cenami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fabka2004: Neviem ale ci byvaju aj akcie s plechacmi, ja som mal skor na mysli hlinikace. Len tak namatkovo som si dal stranku Mikony www.mikona.sk a aj tam maju akciu na letne + disky. Aj ked tam maju Barum a tie by som si ja asi nekupil. Ako som pisal treba sa poobzerat.

proč zrovna ten barum ne??, já právě snima(bravuris 195/50/15) mám snima velmi dobrou zkušenost ;)

za seba mozem povedat ze ked pozeram testy pneu kde testuju barumky aj matadorky, tak su vzdy na konci rebricka, tak neviem neviem, skor sa orientujem na stred rebricka, resp vyssie..

a tam som ziadnu barumku resp matadorku nevidel.

Zase zalezi co od pneu ocakavas.....

nevim testy moc nesleduju, protože tam stejně vždycky testujou rozměry uplně jiný než potřebuju, a vim jaký mám sčim zkušenosti, a nemám duvod psát blbosti nebo si něco vymejšlet ;) , mě je to uprd.le :ph34r:

sak OK, ja som len reagoval...........

s testami mas pravdu, musis sledovat iba dany rozmer, inac test nema vypovedaciu schopnost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
S tou geometrií je trochu problém. Mě taky auto táhne doprava, mám najeto 48.000 km. Ve Škoda servise v Liberci chtějí za geometrii 1.500 Kč :wacko: a za obyčejnou sbíhavost 400 Kč. Jak říkám, táhne mi to doprava, tak jsem za 400Kč nechal tu sbíhavost udělat.

A rozdíl? Vůbec žádný, jen jsem o 400 Kč lehčí.

Tak se pánové podržte: přezul jsem na letní kola a auto začalo lehce táhnout do leva :D:D:D

A lehce se do volantu přenášejí vibrace. Je to jen lehouké škubání ve volantu, ale volant jako takový se netřese. A znát je to jen kolem 50-70 km/hod tak to tipuju na bouchlý disk. Nevyváženost to asi nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dnes probehla geometrie 50130km a byla kurevsky rozhazena..... naposledy se delala v listopadu a Liberecky doury na silnicich ji pekne dorazili....

Barum 580 káčé ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dělal na podzim jak jsem nasadil nové zimáky (nechtěl jsem si je zku...t) a dělal jsem ji teď před týdnem při garančce po 45000 km a byla kupodivu dobrá (jen drobné nepatrné rozdíly v setinách stupňů) na to že jsem jezdil po tankodromu a vymetl pár hodně nechutných děr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dnes probehla geometrie 50130km a byla kurevsky rozhazena..... naposledy se delala v listopadu a Liberecky doury na silnicich ji pekne dorazili....

Barum 580 káčé ;)

Barum na Franťáku?

Jestli myslis Frantiskov v LB, tak tam jsem byl ve stredu a nemeli volnou chvilku a museli by me objednat az na dalsi tyden, (jenze to jsem nemohl cekat, pac jak dokonale vyfrezovali ulici tusim Milady Horakovy, tak jsem tam tu geometrii dorazil a mel jsem volant otocenej uz o 20° do leva a jel jsem rovne)..... tak smula pro ne, byl jsem dnes v MB na prumyslovy a cekal jsem dohromady i s praci 20 minut.... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dnes probehla geometrie 50130km a byla kurevsky rozhazena..... naposledy se delala v listopadu a Liberecky doury na silnicich ji pekne dorazili....

Barum 580 káčé ;)

Barum na Franťáku?

Jestli myslis Frantiskov v LB, tak tam jsem byl ve stredu a nemeli volnou chvilku a museli by me objednat az na dalsi tyden, (jenze to jsem nemohl cekat, pac jak dokonale vyfrezovali ulici tusim Milady Horakovy, tak jsem tam tu geometrii dorazil a mel jsem volant otocenej uz o 20° do leva a jel jsem rovne)..... tak smula pro ne, byl jsem dnes v MB na prumyslovy a cekal jsem dohromady i s praci 20 minut.... ;)

Jj, Milada Horáková je hustá :D Tak fakt musíš na jedničku a přes spojku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

by me stejne zajimalo, kteryho jadernyho fyzika to napadlo takova bejkarna.......jeste to bylo pres svatek a ja tamtudy jel s 5. lidma a v kufru byl sud s chlazenim a pipou......opravdu to byla lahudka......... minuly tyden to bylo jeste super z Harcova nahoru na Kunratickou, taky lahoda...... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

by me stejne zajimalo, kteryho jadernyho fyzika to napadlo takova bejkarna.......jeste to bylo pres svatek a ja tamtudy jel s 5. lidma a v kufru byl sud s chlazenim a pipou......opravdu to byla lahudka......... minuly tyden to bylo jeste super z Harcova nahoru na Kunratickou, taky lahoda...... :(

Pamatuju si loni vyfrezovane serpentiny z Harcova na Kunratickou: to byly pásy přes celou šířku, neoznačené a několikrát se nepravidelně po sobě opakovaly. To byla lahůdka. To jsem tam lítal ještě svojí R19. Ta ty díry snášela líp, ta byla měkká.

Jinak všechny silnice jsou na :ble:ble:ble

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...