Přejít na obsah

Chiptuning - zkušenosti, rady


phill64

Doporučené příspěvky

no ze by ten vykon byl o 25kW jinde, nez uvadi skodovka, to se mi nechce snad ani verit.... :o

Ber to tak ze i 77micka Tdi bezne odbrzdej i 90kW... U toho 2.0 bych veril tech 140kW, 150 se me uz moc nechce verit, ale pak uz bych se nidivil ze benal ztracel...

..videl jsem zatim jen 96kW@124cca Oct.I vs. 103kW130cca OII a na letisti jim to pri sprintech jelo hruba stejne rychle...

Ta ORS II TDi by me moc zajimala, jak na tom bude...

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele jen abyste věděli, do čeho jdete. Dneska jsem jel první delší cestu po výměně hlavy a turba, cca 900 km na Valachy a zpět Samozřejmě, že jsem si hlavně v dlouhých kopcích na D1 pozávodil. Takže např. MB 320 CDI (150 kW/500 Nm) jsem tlačil před sebou, než nabral dech a pak se začal velice pomalým krokem vzdalovat, ale tak v řádu metrů. No a pak se čapnul s BMW 330 cd (150 kW/410 Nm) a ten neujel ani o metr. A moc chtěl. :D Tak se těšte. :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele jen abyste věděli, do čeho jdete. Dneska jsem jel první delší cestu po výměně hlavy a turba, cca 900 km na Valachy a zpět Samozřejmě, že jsem si hlavně v dlouhých kopcích na D1 pozávodil. Takže např. MB 320 CDI (150 kW/500 Nm) jsem tlačil před sebou, než nabral dech a pak se začal velice pomalým krokem vzdalovat, ale tak v řádu metrů. No a pak se čapnul s BMW 330 cd (150 kW/410 Nm) a ten neujel ani o metr. A moc chtěl. :D Tak se těšte. :smich:

A kolik kmh ste jeli ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele jen abyste věděli, do čeho jdete. Dneska jsem jel první delší cestu po výměně hlavy a turba, cca 900 km na Valachy a zpět  Samozřejmě, že jsem si hlavně v dlouhých kopcích na D1 pozávodil. Takže např. MB 320 CDI (150 kW/500 Nm) jsem tlačil před sebou, než nabral dech a pak se začal velice pomalým krokem vzdalovat, ale  tak v řádu metrů. No a pak se čapnul s BMW 330 cd (150 kW/410 Nm) a ten neujel ani o metr. A moc chtěl.  :D  Tak se těšte.  :smich:

A kolik kmh ste jeli ?

hmmm, no tak ja udelal zatim max ( bez cipu ) nakejch 260-265km/h a to sou otacky na hranici....dal sem uz nechtel ten motor trapit...ale myslim, ze by tech 270 na tacho mozna i udelal, kdyby se fakt fest vytocil....po tom cipu myslim urcite!!! -_-;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele jen abyste věděli, do čeho jdete. Dneska jsem jel první delší cestu po výměně hlavy a turba, cca 900 km na Valachy a zpět  Samozřejmě, že jsem si hlavně v dlouhých kopcích na D1 pozávodil. Takže např. MB 320 CDI (150 kW/500 Nm) jsem tlačil před sebou, než nabral dech a pak se začal velice pomalým krokem vzdalovat, ale  tak v řádu metrů. No a pak se čapnul s BMW 330 cd (150 kW/410 Nm) a ten neujel ani o metr. A moc chtěl.  :D  Tak se těšte.  :smich:

:specool::blink:

srovnavat nesrovnatelne

Editováno: , autor: jELDA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele jen abyste věděli, do čeho jdete. Dneska jsem jel první delší cestu po výměně hlavy a turba, cca 900 km na Valachy a zpět   Samozřejmě, že jsem si hlavně v dlouhých kopcích na D1 pozávodil. Takže např. MB 320 CDI (150 kW/500 Nm) jsem tlačil před sebou, než nabral dech a pak se začal velice pomalým krokem vzdalovat, ale  tak v řádu metrů. No a pak se čapnul s BMW 330 cd (150 kW/410 Nm) a ten neujel ani o metr. A moc chtěl.   :D   Tak se těšte.   :smich:

A kolik kmh ste jeli ?

hmmm, no tak ja udelal zatim max ( bez cipu ) nakejch 260-265km/h a to sou otacky na hranici....dal sem uz nechtel ten motor trapit...ale myslim, ze by tech 270 na tacho mozna i udelal, kdyby se fakt fest vytocil....po tom cipu myslim urcite!!! -_-;)

ze by to o tolik promerovalo ... skutecna rychlost nekde kolem 235 max 240 . zapoj GPS - docela by me zajimalo kolik to promeruje ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele jen abyste věděli, do čeho jdete. Dneska jsem jel první delší cestu po výměně hlavy a turba, cca 900 km na Valachy a zpět  Samozřejmě, že jsem si hlavně v dlouhých kopcích na D1 pozávodil. Takže např. MB 320 CDI (150 kW/500 Nm) jsem tlačil před sebou, než nabral dech a pak se začal velice pomalým krokem vzdalovat, ale  tak v řádu metrů. No a pak se čapnul s BMW 330 cd (150 kW/410 Nm) a ten neujel ani o metr. A moc chtěl.  :D  Tak se těšte.  :smich:

A kolik kmh ste jeli ?

hmmm, no tak ja udelal zatim max ( bez cipu ) nakejch 260-265km/h a to sou otacky na hranici....dal sem uz nechtel ten motor trapit...ale myslim, ze by tech 270 na tacho mozna i udelal, kdyby se fakt fest vytocil....po tom cipu myslim urcite!!! -_-;)

ze by to o tolik promerovalo ... skutecna rychlost nekde kolem 235 max 240 . zapoj GPS - docela by me zajimalo kolik to promeruje ;)

jj, no mam kamose, co ma taky ORS I bez cipu.....a meril to - climatronic 252km, GPS 250km... ja si taky myslim, ze tech 250km/h je realnejch!!! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem nemluvil o nějakých maximálkách, taky píšu že "do kopce". Jde o zrychlení, pružnost a sílu motoru. Obě ty auta by mi na rovině ulítly, ale v tom ten fór není. Úplně stačilo, že jsem na 130. km zapomněl na ten stacionární radar a prolít jsem to pěkně rychle. Nevíte někdo, jestli je opravdu aktivní a jestli to posílaj domů nebo co. To mi trochu pokazilo den. :(

Jo a mimochodem, u nafty omezovač auto přes nastavenou hodnotu moc nepustí. Mám to vyzkoušený s řadou aut. Takže mi to víc, jak nějakých 220 nejede. To, jestli to ukáže víc není podstatný, protože budík stejně kecá. Kdo říká, že to jede rychlejc, tak buď kecá on nebo jeho budík.

Nevím, jak je to u benzínu, jestli se dá motor přetočit, ale při 270 by už nejspíš skákaly kolečka z převodovky. A stím tachometrem je to nemlich to samý. Proměřujou jak svině.

Editováno: , autor: jirkaK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem nemluvil o nějakých maximálkách, taky píšu že "do kopce". Jde o zrychlení, pružnost a sílu motoru. Obě ty auta by mi na rovině ulítly, ale v tom ten fór není.  Úplně stačilo, že jsem na 130. km zapomněl na ten stacionární radar a prolít jsem to pěkně rychle. Nevíte někdo, jestli je opravdu aktivní a jestli to posílaj domů nebo co.  To mi trochu pokazilo den.  :(

Muj kamos (tedy jestli si vezme sestrenku tak rodina :) ) je polda a nekolikrat jsem s nim ty stacionary resil.

A bylo mne receno, ze vyjde tak jedna z X fotek, zalezi to na pocasi, jak mas zaprasene auto, jestli neni zprasena ta cocka v tom radaru...

Pokud nahodou vysla, tak prijde doporucene obalka s fotkou na ktere se hezky culis.

H.

Editováno: , autor: Hany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...