Přejít na obsah

Tempo


Kokeš

Doporučené příspěvky

Před zimou jsem auto taky natempoval, ale zdá se mi, že nadělalo trochu jemné stopy. Ale pořád i po půl roce je lak docela hladký. Před tím jsem používal Turtle Wax. Auto se po něm lesklo krásně ale moc dluho to nevydrželo. Asi budu dávat na jaře želvu a před zimou Tempo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám bílou Candy a po zimě vždy používám Tempo, musím říct že jsem letos zkusil koupit 4krát dražší želvu a že jsem oproti tempu byl zlamaný, prostě tempo je nejlepší, aspon na pastelový barvy, na metlu bych ho asi nedával, ale na bílý stojí ostatní za hovno, pustí rezavý tečky od kotoučů, od asfaltu, prostě všechny fleky, a lak se leskne jako nový, pro ty co mi budou tvrdit jak je to brusná pasta , tak není jasný je ža tam je přísada brusiva, ale může se používat i na nové laky, jinak prodávají se daleko víc brusné leštěnky kterými se zabrušují přechody při opravném stříkání karoserie..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na metalízu bych radši použil leštěnku přímo barevnou k barvě metly, tempo tam nebude mít až zas tak viditelný čistící efekt jako na bílé, ale lesk určitě jo, jak koukám na tvou fabku tak je asi rok stará , tam myslím není tempo potřeba, vzal bych to nějakým leštícím voskem od sonaxu cena tak 180kč u nás v globusu ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste bych upozornil, ze jsou dve Tempa. Na stare laky, ktere ma vyrazny brusny ucinek. Tu bych na Fabii urcite nepouzil..pouzivam ji jen na odstraneni skrabancu, asfaltu,... A Tempo na nove laky.

http://www.druchema.cz/index2.php?id_search=208&id=12&x[0]=3&x[1]=3

http://www.druchema.cz/index2.php?id_search=210&id=12&x[0]=3&x[1]=3

Tady je kompletni nabidka autokosmetiky. Ty ceny jsou skutecne smesne oproti jinym vyrobcum.

http://www.druchema.cz/index2.php?id=21&kategory=auto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
Slyším na Tempo samou chválu,za ty peníze je asi fakt dobrý. Mě by ale zajímalo, za jak dlouho se může na nové auto začít používat to Tempo na nové laky??

Tempo na nove laky je k lesteni a konzervaci laku karoserii zejmena novych vcetne metaliz... :palec2:

Ale mam zkusennosti jen s tempem na stare laky, ale to nemelo chybu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Kdyz tady na to pejetu takou chvalu..

ktere tempo mam pouzit na Fabii rv 2000, takova ta zelena hraskova?

Tempo na nove nebo na stare? Pripadne, je to na te lahvicce jasne napsane, k cemu je pouzitelne, jsem se dival po webu tak jsem nasel nejaka tepma, ale psali ze na nove, stare, metly.. malem i na chleba..

Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...