Přejít na obsah

to je síla


cosby

Doporučené příspěvky

Harvy uz ma asi odsledovanych dostatocne vela fekal porien ked s nim toto nic nerobi a ma take reci :)

to teda nemam, ale co si myslite,ze z vas alebo z vasej starej to ide inak??? (bez urazky) :p

-_-

Neviem ako ty, ale ja tu svoju pri tom nepozorujem takze neviem posudit tak ako ty ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když si najedeš na tu stránku,tak ta Holka ještě chčije v budově MC Donald a jiné nechutnosti,pokud ti to nestačilo

Když jsem to psal tak si řikám dám tam radši víc smailíků, aby to zase někdo nepochopil špatně jako že se mi to líbilo... NE NELÍBILO!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem rád, že se vám video líbí  :smich:  :smich:  :smich:

:smich::smich::smich::smich::smich::smich:

se ku*va smějete, ale jak jsem docela velký prase a chlívák, tak jsem málem hodil tyčku. To je snad první video, který jsem musel utnout předčasně, protože jsem měl problém zadržet totéž co pouštěla ta .............

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jsou i horší videa. Tohle mi přišlo mailem před časem, mám dobré kamarády  -_- 

Video - jen pro otrlé !!!

Todle je taky dost nechutný...

Kromě toho si myslim že to přece musí dost pálit... Přece ty kyseliny ze žaludku a todle... JAU

he,he, tady to někdo zkoušel :smich::smich::smich:

No nezkoušel ale jak jsem to viděl jak :ble tak to ve mě vyevokovalo ten pocit v držce jak to pálí a tak jak je to nechutný... a když jsem viděl toho chlapa... jau hned mě to napadlo... je to fakt humus...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jsou i horší videa. Tohle mi přišlo mailem před časem, mám dobré kamarády  -_- 

Video - jen pro otrlé !!!

Todle je taky dost nechutný...

Kromě toho si myslim že to přece musí dost pálit... Přece ty kyseliny ze žaludku a todle... JAU

he,he, tady to někdo zkoušel :smich::smich::smich:

No nezkoušel ale jak jsem to viděl jak :ble tak to ve mě vyevokovalo ten pocit v držce jak to pálí a tak jak je to nechutný... a když jsem viděl toho chlapa... jau hned mě to napadlo... je to fakt humus...

Ten chlap musí mít nějakou úchylku, protože tohle není normální.

Když jsem to viděl, tak mě napadlo, kam ten svět spěje. To abych byl zajímavej, tak si musím vypíchnout oko a kamoš to natočí nebo zabít vlastního psa, nebo jak??? :disgust::disgust::disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jsou i horší videa. Tohle mi přišlo mailem před časem, mám dobré kamarády  -_- 

Video - jen pro otrlé !!!

Todle je taky dost nechutný...

Kromě toho si myslim že to přece musí dost pálit... Přece ty kyseliny ze žaludku a todle... JAU

he,he, tady to někdo zkoušel :smich::smich::smich:

No nezkoušel ale jak jsem to viděl jak :ble tak to ve mě vyevokovalo ten pocit v držce jak to pálí a tak jak je to nechutný... a když jsem viděl toho chlapa... jau hned mě to napadlo... je to fakt humus...

Ten chlap musí mít nějakou úchylku, protože tohle není normální.

Když jsem to viděl, tak mě napadlo, kam ten svět spěje. To abych byl zajímavej, tak si musím vypíchnout oko a kamoš to natočí nebo zabít vlastního psa, nebo jak??? :disgust::disgust::disgust:

Nemusis, staci udelat treba klistyr s pivem, nebo si nachcat na kornoutek se snehem a pak se vyblit, snupnout wasabi a nebo staci jednoduse pri sexu na sebe zvracet a plivat a pak to poskytnout nejakemu webu, treba vyse zminene freevideo.cz :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...