Přejít na obsah

hučení při pomalé jízdě


dattel

Doporučené příspěvky

Zdarec při vymene zadnich tlumiču se taky meni horni uloženi?zadni tlumiče mam k.o a občas se me od zadni napravy ozve dost velka rana nejake lupnuti.Dikec za odpoved.

No já je mám taky na prd a chystám se na výmenu nevím zda máš krátkou nebo combi ale u combi je údajně horní úchyt hliníkovej odlitek a pak je jen doraz a tlumič. Takže ten odlitek je asi na věky takže jen tlumič a doraz.

mam kratkou a mam to uplne stejny jak ty ten jakoby odlitek drži na dvou šroubech tak se asi nemeni.Jinak dikec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli to fakt nědělají ty gumy, mám uplně nový Matadory a hlučí všechny, najeto asi 4000km a dokud byly zimní, tak to bylo v pohodě (Barum) a teď s letníma je to děs a hrůza, je sice fakt že jsou lepší do deště, ale dost hlučí.

Na druhou stranu už jsem si na ten zvuk zvykl, už ho moc ani nevnímám, co jiného mi zbývá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...