Přejít na obsah

Chromové linky od Milotrecu


Paul

Doporučené příspěvky

Někde jsem tu četl že si někdo dal na auto chromové linky od Milotecu a že je spokejený, tak se chci zeptat z čeho jsou vyrobeny a kolik vydrží. Mám na autě chrom.linky za 55Kč ze metr a po zimě z nich mám jen bílé linky, chrom se sloupal. Tak bych chtěl dát něco kvalitnějšího.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam jen zadni na liste zamku patejch dveri, mam ji tam uz dva roky, furt stejne, je to ohly plech na oboustrane lepici penove pasce.

Mel jsem i na zpodnim lemu vika kufru, ale ta byla z v plastu zalyteho hlinikoveho pasku, umela hmota se odrela a za pul roku jsem to strhl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

75000 Postranní chromové lišty, 4 díly.

Vyrobeno ze speciální chromové fólie zalité v polyuretanu. Jednoduchá montáž lepením.

citace Milotecu

Tzn. ze je to ten samy smejd jak pise Mefisto ala Audi. Mam za 44kč metr kolem auta a po zime si dovolim rici, ze je to stale to same, nic se neoloupalo. Kdysi jsem slysel radu, nasrtikat to pred nalepenim bezbarvym lakem... Ja to tedy neudelal, ale pokud bych to menil, asi bych to udelal... Co vy na to? Co to udela?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zalezi na tom jak je kvalitni a kolik je tam te chromove vrstvy.

Ten lak nevim zase zalezi jak by byl nanesen (odmasteni, jak to chytne atd) a co udela na tom chromu v zime. Mozna by zabranil poskozeni listy soli, ale pokud by se zacal loupat vypadalo by to mozna jeste hur.

Chce to asi zkusit a treba kapnes na dobrou listu za dobrou cenu.

Ale ten hlinikovy pasek zataven v plastu co nabizi milotec me fakt nebere.

Jo a to " ala audi" je to mu hodne vzdaleny, to je fakt lepsi koupit metr a pul te listy a kazdy rok ji menit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zalezi na tom jak je kvalitni a kolik je tam te chromove vrstvy.

Ten lak nevim zase zalezi jak by byl nanesen (odmasteni, jak to chytne atd) a co udela na tom chromu v zime. Mozna by zabranil poskozeni listy soli, ale pokud by se zacal loupat vypadalo by to mozna jeste hur.

Chce to asi zkusit a treba kapnes na dobrou listu za dobrou cenu.

Ale ten hlinikovy pasek zataven v plastu co nabizi milotec me fakt nebere.

Jo a to " ala audi" je to mu hodne vzdaleny, to je fakt lepsi koupit metr a pul te listy a kazdy rok ji menit :)

Já ji mám kolem celýho auta a v zimě jak na té liště zmrzla voda tak se to sloupalo. Tuto zimu jsem stával venku, ale příští bych měl být už v garáži, tak asi dám tu samu za těch cca 44Kč, když píšete že to stojí za prd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cili tenka chromova linka nad plastovou listou primo na kastlu, nevypada to veru zle, asi to taky zkusim:)

Tesne nad listami a je to lista 9mm, presne zapada do narazniku, na dvere muze byt 12mm. mozna by vysla i do narazniku 12mm tloustka, nemam odzkouseno... Ramecek kolem prostredni mrizky v narazniku je 6mm... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díval jsem se na stránky Milotecu. Lišty tu mají a docela dost, ale kde jste vzali tu cenu kolem 50Kč za metr? Všechny stojí kolem 600Kč. Dívám se asi blbě, ale nemůžete mi někdo prosím říct kde se dají sehnat levnější. Díky

Ty jsme koupily v obchodě typu autodoplňky D&M v Brně (tam je mají) mají to po metrech. Dnes jsem kupoval 8,5m na celý auto tady v Prostějově (GESO)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte jak mám sundat ty starý chromový linky? Mám použít tech.benín nebo to nahřát nebo něco jinýho?

Já když jsem sundával ty origo černé lišty co jsou na dveřích tak jsem to nechal stát delší dobu na slunci (asi 2 hod.) a pak je normálně rukou strhnul. Nejhorší byl začátek a chtělo to trochu zabrat, ale pak už to šlo pěkně a lepidlo tam nezůstalo prakticky žádné a nějaké ty zbytky jsem očistil technickým benzínem. Myslím že tady ty chromované lišty nebudou určitě držet lépe B). Podotýkám ale, že to bylo v létě a bylo hodně teplo :p .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte jak mám sundat ty starý chromový linky? Mám použít tech.benín nebo to nahřát nebo něco jinýho?

Já když jsem sundával ty origo černé lišty co jsou na dveřích tak jsem to nechal stát delší dobu na slunci (asi 2 hod.) a pak je normálně rukou strhnul. Nejhorší byl začátek a chtělo to trochu zabrat, ale pak už to šlo pěkně a lepidlo tam nezůstalo prakticky žádné a nějaké ty zbytky jsem očistil technickým benzínem. Myslím že tady ty chromované lišty nebudou určitě držet lépe B). Podotýkám ale, že to bylo v létě a bylo hodně teplo :p .

díky za radu, kdyžtak si pomůžu horkovzduškou, snad my nesleze i ta černá lišta :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...