Přejít na obsah

GUMY..Marangoni-Zeta linea 195/50 R15


mira

Doporučené příspěvky

Já je mám na autě v rozměru 195/45 R16 už podle obrázku je vydět že dezén postrádá podélný výřezi který by odvádel vodu.stoho důvodu při vjetí do kaluže dochází k TZV.aquaplejdingu který se projevý docela značným škubnutím volantu tak do 80km/h

,ale pokud pojedeš rychlejc není problém aby si to hráblo na pětku třeba v kylu.

Pak taky docela hučej něž se ohřejou-po ohřátí pneu to klesne na únosnou míru.

Jinak sem snima spokojenej na suchu držej fakzt hustě a pokud do nich půjdeš doporučuji je hustit minimálně na 2.6 atm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já je mám na autě v rozměru 195/45 R16 už podle obrázku je vydět že dezén postrádá podélný výřezi který by odvádel vodu.stoho důvodu při vjetí do kaluže dochází k TZV.aquaplejdingu který se projevý docela značným škubnutím volantu tak do 80km/h

,ale pokud pojedeš rychlejc není problém aby si to hráblo na pětku třeba v kylu.

Pak taky docela hučej něž se ohřejou-po ohřátí pneu to klesne na únosnou míru.

Jinak sem snima spokojenej na suchu držej fakzt hustě a pokud do nich půjdeš doporučuji je hustit minimálně na 2.6 atm.

Člověče,

tak jsem jen tak z dlouhé chvíle počítal pravopisné chyby v tomto tvém příspěvku. Napočítal jsem jich 19 a z toho jsou 4 naprosto otřesné hrubky....hustota... -_- (nepočítal jsem slovo aquaplejding, to neznám)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi takhle, mám Potenzy na HTP, najeto cca 40.000km a jsou hlučnější, ale perfektně sedí a je jim jedno jestli je sucho nebo mokro,

pak je typ 030, ale ten je modelově starý, nemám a nevím, ale tuším, že jsou taky hlučnější, ale míň než potenzy,

novinkou (loňskou) jsou Turanzy 300 a tam problém hlučnosti není a tento typ koupím jako další na mé auto, zkušenosti s nimi mám jen zprostředkovaně - ale jsou zatím pozitivní, jak na vlastnosti tak hlučnost.

Na Potenzách vypadá, že najedu tak 75.000-80.000km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to JaKr: aku mas sirku pneu?

Mam skusenost ze 165 sa dost rychle zjazdia, lebo su uzke a trosku viacej pretazene index nosnosti je T81, pricom uz na 185 sa hmotnost viacej rozlozi (je to sposobene jak sirkou pneu, tak sirkou disku) a navyse maju vyssi index nosnosti.

Mam 165 a su tak v 1/2 zivotnosti po cca 30tkm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...