Přejít na obsah

Ztráta chladící kapaliny


Kadel822

Doporučené příspěvky

Ahoj - mám Octavii I z r.2002 1,9TDI - 66kW chipnutou na cca 85kW. Mám na Vás dotaz. Najel jsem cca 2000km a musel jsme 2x dolévat chladící kapalinu. Prošli jsme to se servisákem a nikdy jsme nenašli nějakou netěsnost - nic takového. Poraďte, čím to může být? Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Zdravím všechny,

potřeboval bych radu z ničeho nic se mi začla ztrácet chladící kapalina,při volnoběhu voda drží hladinu, ale při přidání plynu zmizí neznámo kam chladič je v pořádku i po natlakování veškeré potrubí taktéž,topení též v pohodě. Když vodu do expanzky naliji a rozjedu se tak zhruba za 100m je voda v tahu a mám od ni ostříkaný alternátor,saharu a z části klima kompresor,při rozebrání přední části a nastartování nebyly vidět žádné úkapy o nějakých loužích ani nemluvě,olejová vana také suchá a v oleji kapalina není.Nemáte někdo s tímhle zkušenosti???prosím o radu a předem děkuji Satorie Lukáš

 

Jedná se o vozidlo Octavia Combi r.v.2002 motor: 1.9TDi 81kw 

 

Email: satorie.lukas@seznam.cz

Editováno: , autor: Satorka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...