Přejít na obsah

Ušetřete za volání


OloZX6R

Doporučené příspěvky

Nazdárek vespolek, včera jsem večer s kamarádem u pivka řešil, jak ušetřit za volání mobilem. Nápad v hlavě zůstal, po příchodu domů jsem projel net a našel tyto stránky http://jakusetrit.ic.cz/. Samozřejmě jsem tomu moc nevěřil, ale za pokus nic nedám. Zavolal jsem, že chceme celá rodina změnit operátora, nejdřív nic, pak spojení na kolegu který to s "náma vyřídí". Ten se jen zeptal na důvody změny a začal nabízet...50%sleva na kamarády,,,málo, tak k tomu 25% sleva na paušál,,,chci víc volat,,,nakonec 50% na kamarády a 50% navíc k paušálu. Napoprvé to není špatný, vyzkouším jak to bude vycházet a uvidíme, jestli budu volat znova. Každopádně za jeden hovor úspora celkem cca 500,- měsíčně + 50% paušálu navrh není špatné. Tak se chci s váma podělit o zkušenost a s chutí do toho, protože není problém dostat za 50% ceny paušálu cca 150% minut, jen se nebát. Napiště, jak jste uspěli B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...