Přejít na obsah
 • Vytvořit účet

Martin.sat

Uživatel
 • Počet příspěvků

  22
 • Registrace

 • Poslední návštěva

Statistiky prodejce

 • 0
 • 0
 • 0

Popularita

0 Neutrální

O uživateli Martin.sat

 • Hodnost
  Nováček

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. Martin.sat

  Špony v naftovem filtru.

  Zeptej se v Bosch servisu co se děje se vstřikovacím čerpadlem .Vše je z hliníku ,už ne litina,je to dané uložením,šponky se ti vrací zpátečkou do filtru. Všichni co repasují trysky a vstř.čerpadla ti potvrdí že,menit filtrpo 60000km,je dlouho.
 2. Martin.sat

  Brzdove kotuce a platnicky SIII vymena

  Ahoj tak všichni to mají stejné,nekvalitní kotouče.v servisech všichni mluví stejně.Vezmeme vám auto na záruční opravu ,máme na to měsíc.Kotouče vymontujeme a pošleme do škodovky ,ta pošle kotouče dodavateli a ten posoudí oprávněnost reklamace.Náhradní auto nedají ,není nárok . Škodovka se hádá a nechce servisům věřit.Servisy jestli vymění kotouče okamžitě,náklady jdou za servisem.Je to k pláči jak se k takovému problému staví výrobce auta za mega.Když vše posoudím, koupím kotouče jiné než origo,nechám vyměnit. Plusy :nemusím čekat,a vydělám ,nedostanu infarkt,poučím se o další koupi.Do smlouvy si dám náhradní vozidlo. Mínusy :Zaplatím kotouče. Na Supu 2 zadní 140000Km Přední 110000km.
 3. Martin.sat

  Difuzor S3 Sportline

  Kde? za 200eur
 4. Martin.sat

  Superb v zimě - špatné zkušenosti

  Ahoj,když vyloučím šikovnost řidiče ,neváznou ti zadní brzdy? Zkus jemně přibrzdit levačkou nahradíš tím samosvorný diferák a kola se nebudou vzájemně hádat.
 5. Martin.sat

  Velmi slabý pískavý zvuk při brždění v zatáčce (Roomster)

  Ahoj,zkontroluj vůli v ložiscícg kol..
 6. Martin.sat

  nizky tlak v nizkotlakej casti palivovej sustavy

  Typoval bych čerpadlo,Nemá výkon když musí tlačit do výšky,když je benzín full je to ještě s tlakem únosné,Při akceleraci se nedostává v čase dostatek benzínu.
 7. Martin.sat

  Superb II Kombi 125 kW - černý dým při akceleraci

  Už tu Albion nic nepiš,ztráta času ostatních............
 8. Martin.sat

  SII combi výška podvozku

  Ahoj, vlez si pod prahy a uber 30mm,koukni se kolik ti zbyde a nenajedeš ani do podzemní garáží na parking nebo přes zpomalovací prahy,Každý je strůjcem svého štěstí
 9. Martin.sat

  závada řízení motoru - vadné přídavné čerpadlo V178

  Přečti si odpo. od Pawouk........
 10. Martin.sat

  nesklapeji se zrcatka sup2

  Ahoj,mně to dělaly nedojeté okna.Když se zrcátka nesklopí,nedošlo , hlášení že okna jsou dovřena.Už to ani neřeším obyčejně někdo zmáčkné posuv okna ,ale to nedojede na pozici třeba vypnutím klíčku.Systém neví kde je okno a nedá souhlas zrcátku.Nástartuj a udělej kalibrační jízdu na oknech dolů a nahoru Pak vysedni a zkus zrcátka.
 11. Martin.sat

  Kolisani otacek na tempomate

  Ahoj,všimni si jak ti přestane signalizovat zařazený kvalt,myslím si že automat něco vymýšlí,vždy vyřadí6-ku a vrátí ji tam.Myslím že to dělá prokluz spojky.Automat si není jistý zařazením tak to zkouší pořád dokola..když necháš 5kvalt dělá to?Při jízdě do kopce by ti to mělo dělat i na nižší stupeň.Otáčky ti poletí nahoru musíš to více zatížit.
 12. Martin.sat

  Problém se 105L - nestartuje

  kabel ke svíčce,svíčka,probíjí víčko rozdělovače u jednoho kontaktu .....
 13. Martin.sat

  vyvazovaci hriadel 2.0 TDI BSS, BMP, CBBB

  Ahoju. hřídel je jetá,já bych vyměnil dokud to není nabourané,.tím že jsi to demontoval ,už to nedáš zpátky na stejné místo a vůle může být větší.Uspíší se tím smrt hřídelky.Musíš si uvědomit že vůle je stejná tak na protikusu šestihranu..Neber jenom nájezd ale i jiné aspekty.Olej,styl jízdy ,rozhodně vibrace z vůle hřídele ovlivnůjí další uložení kliky,její životnost.Silent bloky ap..Je to spočítané na přesné protivibrace bez vůle.Zbytek je na tobě.Martin
 14. Martin.sat

  SUPERB 2.0TDI CHIP nové záruční možnosti

  Proč mi prohlížeč píše,že má motorpower zavirované stránky?
 15. Martin.sat

  Stěrače - přední, zadní, výměny gumiček atp.

  Ahoj tak ten tvuj problem jde vyřešit tak na 50% gumičky na SupaII nekoupíš u Škody ale dají se objednat u VW na Sharon dostaneš se na polovinu ceny stěračů Aero ,jednu nutno zkrátit,mám to odskoušené,je tam malé ALE po roce jezdím hodně cca 45000km,musíš koupit znova komplet,jelikož ty původní ztrácejí prušnost a při stírání vynechávají v krajích
×